Možná z nich mohou být i noví Jágrové

Bratři Holíkové, Dominik Hašek a především Jaromír Jágr. To jsou idoly všech kluků, kteří si rádi obují brusle a hokejkou honí po ledě puky napodobujíce své vzory.

A tak tuto středu 20.září budou mít všichni bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Junior Mělník ve spolupráci s Českým svazem ledního hokeje pořádá na zimním stadionu v Mělníku akci v rámci Týdne hokeje. Tato akce je pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím.

Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí. Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice. Postačí i třebas ty lyžařské. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, je možno se obrátit na pana Jiřího Krejsu (tel.608 233 340) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu „Pojď hrát hokej“ a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.

A tak přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažít spoustu zábavy!