MĚLNÍK HRAJE – Světlo na konci tunelu

Vážná situace, která postihla celý svět způsobila nejenom utrpení a bolest, ale i určitou kulturní prázdnotu. Trpí tak i hudba a vlastně kultura jako taková, jelikož bez přímého kontaktu s publikem je prožitek oproštěn o ty čisté emoce, kvůli kterým interpret potřebuje své publikum, a publikum svého interpreta, aby mohli navzájem tyto silné pocity sdílet. A tak zde vznikla snaha se právě prostřednictvím hudby pomoci světu kolem nás. V době, kdy naše životy ovlivňuje neviditelný nepřítel mající nejhoršího možného spojence, kterým je strach. Přinést tak do našich životů něco pozitiv a najít světlo na konci tunelu. K tomu může přispět i streamovaný koncert známého mělnického muzikanta Petra „Bati“ Kundráta a jeho hostů pod názvem „Světlo na konci tunelu“, jenž má hlavní cíl pobavit a navíc ještě pomoci dobré věci. Jelikož jednou ze zrušených dubnových akcí je oblíbená Vinná noc, spojili se pořadatelé této akce s jejími organizátory a v rámci koncertu vyzývají podporovatele, aby pořídili mělnická vína od svých oblíbených vinařů a následně sdíleli na Facebooku v různých skupinách kdo z vinařů, nebo jaká vína jsou jejich oblíbenými.

„Při troše dobré vůle se nic nemění… Mělník pije víno, jako by byla Vinná noc a k tomu hraje Baťa!“. Víno na virtuální sobotní koncert je možno zakoupit od čtvrtka ve společném stánku všech mělnických vinařů v areálu Autokempu Mělník. Stream začne v sobotu v 18.30. Počítá se s fotkami a videi s komentářem k vybraným dobrotám. Baťa zahraje věci, které jste ještě, nebo spíš dlouho neslyšeli. No a Zuzana asi bude..-

Z vybraného virtuálního vstupného na účet, jenž bude zveřejněn během koncertu podpoříme první linii, lékařů, záchranářů, sester, ošetřovatelů a dalších, kteří zase podpoří naše živnostníky z gastronomie. Podpora půjde rovněž neziskovým organizacím i konkrétním lidem. Vše bude přenášet studio 16 live records a doufáme i v milé překvapení….

Online přenos bude i na: https://melnik.link/hraje

mar