Blues před Dírou spěje již do svého finále

Prázdniny se nachylují do svého závěru a nimi i pravidelná páteční setkávání v mělnickém podloubí před vyhlášeným barem Díra. I letos měli návštěvníci možnost si poslechnout skvělé muzikanty, kteří ještě více zpříjemnili horké letní večery. Opět nechyběli tradiční hosté jako výborný kytarista Justin Lavash, jehož skvělá sóla se setkávala s bouřlivým aplausem, podobně jako u dalších kytaristů Martina Ketnera s jeho Bandem či Ryana Simpsona z amerického Memphisu, jenž se zde představil poprvé a určitě nikoli naposled. A se stejným ohlasem se setkalo vystoupení teprve devítiletého bubeníka Tomáše, syna dalších tradičních hostů Petra Börnerová Duo, jenž tak zde navodilo doslova rodinnou pohodu. Nechyběl samozřejmě ani „domácí“ skvělý klávesista Tomáš Homuta se svými přáteli a hudební sdružení Dobré ráno blues band se postaralo o výbornou zábavu.

Bohužel všechno jednou skončí. A to týká i těchto hudebních večerů. Tento pátek, 24. srpna se proto uskuteční již poslední prázdninové posezení při skvělé muzice, jenž bude završeno koncertem Petra „Bati“ Kundráta. Tohoto kytaristu, skladatele, textaře a zpěváka není snad ani třeba blíže představovat. Známe jej z mnoha a mnoha akcí v našem regionu. A samozřejmě nebude sám, neboť vystoupí se svojí „ partou“, jenž nese název Baťa a Kalábůf něžný beat!!

Není proto žádných pochyb, že i tento poslední letošní večer pod starobylým mělnickým podloubím bude plný pohody, kterou dokáží vytvořit lidé naladěni na stejnou strunu. A samozřejmě se budeme těšit i na další tato skvělá setkávání v tom příštím roce.

mar