Řemeslný jarmark přilákal mnoho návštěvníků

Sluncem zalité mělnické náměstí Míru se v sobotu zaplnilo stánky, kde své zboží nabízeli výrobci, kteří díky svému fortelu dokáží vyrábět krásné věci pro krásu i užitek. Představil se keramický krámek, výrobci dekorativních předmětů či šperků, dále byla možnost si zakoupit kosmetiku z ryze přírodních produktů, nechyběla ani Zelená lékárna s pestrou nabídkou rovněž přírodních doplňků stravy a sladidel.

Mnohé návštěvníky zaujal i stánek, kde se nabízely originální dobroty z exotické Indie, nechyběly však ani produkty z italské kuchyně. Každý mohl i ochutnat a zakoupit domácí masné produkty v podobě teplé sekané, klobás, párků a dalších dobrot. V nabídce byla pestrá nabídka sýrů a samozřejmě nechyběla zelenina či květinová sadba. Vše bylo možno zapít výborným pivem z litoměřického minipivovaru Labuť či kvalitním vínkem od pana Vondráka. K pohodové přispěl a opět „Potulný bard“ Jiří Vehle, kterého si již mohli poslechnout návštěvníci Velikonočního jarmarku. Bylo pamatováno i na ty nejmladší návštěvníky pro které byly nachystány rozličné tvořivé dílničky a především se mohli povozit na historickém kolotoči.

Není pochyb, že tak všichni prožili krásné a pohodové sobotní dopoledne setkáním se s přáteli a kromě zboží si odnesli i skvělou náladu.

mar