Nová služba kralupské knihovny

Již drahnou dobu žijeme bez pořádného kulturního vyžití. A tak jedna z mála příležitostí jak strávit volný čas je dobrá knížka. Avšak knihkupectví mají omezený režim v podobě prodejních okýnek, na objednané výtisky z internetu si musíme počkat a i místní knihovny mají omezený provoz.

Avšak i zde se najde vhodné řešení jak uspokojit čtenáře. Městská knihovna Kralupy nad Vltavou se tak rozhodla pro bezkontaktní výdej a vrácení výpůjček. A to od pondělí 25. ledna. Na základě zaslaných seznamů vybrané literatury budou návštěvníkům knihy připraveny a v domluvený čas si je bude možné vyzvednout ve vstupní chodbě knihovny. Proto po zazvonění u příslušného oddělení je třeba vyčkat příchodu pracovníka knihovny, který jim vybrané knížky předá a zároveň posléze převezme ty již přečtené. Seznamy vybraných titulů lze tak zasílat na: dospele@knihovnakralupy.cz. a detske@knihovnakralupy.cz. . či objednat na tel.:dětské oddělení: 315 727 852, a dospělé oddělení: 315 727 782.

A tak se nabízí skvělá příležitost trávit dlouhé zimní večery nad zajímavou knížkou a tak na chvíli pozapomenout na dobu, kterou nyní prožíváme.

mar