Nákladní vlak srazil mezi Kralupy a Nelahozevsí neznámého muže

Policisté žádají veřejnost o pomoc při zjištění totožnosti mrtvého. O život přišel 22. listopadu kolem 20:45, kdy jej srazil nákladní vlak na Dvořákově stezce.

Policie stáří mrtvého muže odhaduje na 35 až 45 let. „Vysoký byl 185 centimetrů, střední postavy. Měl modré oči a černé nakrátko střižené vlasy.,“ uvedla mluvčí mělnických policistů Markéta Johnová. Zvláštním znamením bylo mateřské znaménko velikosti čočky na pravé straně krku.

Muž byl oblečen do světlemodrých džín se světlým látkovým opaskem s masivní kovovou sponou z bílého kovu, zimní bundy značky Montego tmavě modré barvy se zapínáním na zip se stojatým límcem. Vnitřní strana jeho bundy byla prošívaná. Pod bundou měl šedomodrou mikinu z fleece, světle šedé tričko bez potisku.

Obutý byl do kotníčkových látkových bot velikosti 46 značky G. Lanetti tmavě modré barvy s bílou podrážkou, tmavými tkaničkami, bílým prošitím švů. Přes rameno měl muž černou koženkovou brašnu se dvěma magnetickými sponami a bočními zipy. 

„Žádáme občany, aby informace o totožnosti mrtvého, případně o jeho pohybu před touto tragickou událostí, sdělili mělnickým kriminalistům na telefonním čísle 606 691 243 nebo 974 876 614. Volat můžete i na bezplatnou linku 158,“ dodala mluvčí.

red