Neratovice a Libiš dál vítězí

Neratovice dál plují na vítězné vlně, Motorletu nasázely čtyři góly
Neratovičtí fotbalisté dál vládnou divizní skupině B. Ani v šestém kole nezaváhali a dál plují na vítězné vlně. Tentokrát hostili pražský Motorlet, který to pořádně odskákal, když si odvezl příděl čtyř gólů.
FK Neratovice Byškovice – Motorlet Praha 4:0
Branky:
 4. Novák, 65. Pajkrt, 81. Weiner, 86. Ďurinda. Rozhodčí: Kříž. ŽK: Regner – Lukič. Poločas: 1:0.
Ještě před utkáním to pro Neratovice příliš dobře nevypadalo, když k zraněnému Kozákovi se přidal i Škarecký. A tak i trenér Staněk musel mít oprávněné starosti. Přesto na jeho duši trochu optimismu vládlo. Věřil, že Novák a Tlaskal, oba zraněné hráče nehradí a nemýlil se. Po zápase je chválil, dokonce to podle něj příkladně oddřeli.
Úvod pro Neratovice začal skvěle. Už ve 4. minutě se po kombinaci dostal míč právě k Novákovi, který našel místo do branky pod padajícím brankáře Motorletu. Motorlet se sice snažil v prvním poločase o vyrovnání, ale proti spolehlivé domácí obraně se prosadit nedokázal. To ostatně platilo i ve druhém poločase, kdy se o změny stavu utkání staraly jen Neratovice. Ty ani po přestávce ve své aktivitě neustaly, ale na druhý gól si musely dvacet minut počkat. Stalo se tak v 65. minutě, kdy se hlavou prosadil Pajkrt. Motorlet tak musel vrhnout všechny síly do útoku, čímž se v zadních řadách otvírala vrátka ještě více. A toho dokázaly Neratovice ještě dvakrát využít. Rychlými brejky nejdříve na 3:0 zvýšil Weiner a na konečných 4:0 upravil po vydařeném sólu Ďurinda. Neratovice si tak před druhou Hostouní udržely dvoubodový náskok i neporazitelnost.
Ostatní výsledky 6. kola Divize A: Chomutov – Souš 1:2 po penaltách (1:1), Tn Rakovník – Hostouň 0:2 (0:1), Hrobce – Louny 1:2 (1:2), Nový Bor – Kladno 1:2 po penaltách (1:1), Ostrá – Český Brod 3:2 (0:1), Česká Lípa – Velvary 0:1 (0:0), Úvaly – Meteor Praha 2:1 (0:0).

Další obětí Libiše se staly Poříčany, Libiš jim nastřílela půl tuctu branek
Fotbalisté Sokola Libiš stále drží čelo lídra krajského přeboru. To udrželi i po utkání s SK Poříčany, které se zatím s jedinou výhrou chlubí posledním místem tabulky. Navíc i nejvíce inkasovaly branek, což se potvrdilo i v Libiši. Její Sokol totiž nastřílel Poříčanům půl tuctu branek.
Sokol Libiš – SK Poříčany 6:1
Branky:
 5., 52.a 70. Šenkeřík, 25. Šobr, 67. Pořízek, 81. Kvida – 85. Slunéčko. Rozhodčí: Vyhnal. ŽK: Malák – Mužík, Procházka, Petržílka. Poločas: 2:0.
Domácí Libiš začala zostra, už v 5. minutě zařídil Šenkeřík vedení svých barev. Ve 25. minutě dokonce Šobr přidal druhý gól a bylo jasné, jak se utkání bude vyvíjet. Přesto Poříčany pokud ještě měly dostatek sil, se snažily vedení Libiše trochu zkomplikovat, ale jejich útoky došly maximálně před velké vápno. Po přestávce už Libiš zcela excelovala, když v 52. minutě zvýšila na 3:0 a v rozmezí 14 minut mezi 67. a 81. přidala další tři góly. Poříčany se dočkaly čestného úspěchu až za stavu 0:6 v závěru utkání.
Ostatní výsledky 6.kola Krajského přeboru: Rejšice – Slaný 2:4 (2:1), Klíčany – Horky n. Jiz. 0:2 (0:0), Nové Strašecí – Lhota 5:1 (3:1), Beroun – Kutná Hora 4:0 (2:0), Hvozdnice – Semice 1:3 (0:1), Tuchlovice – Nespeky 3:1 (1:1), Poříčí n. Sáz. – Sp. Příbram odloženo na 10. října.
  1. Sokol Libiš                         6  5  0  0  1  21:6    15
2. Horky n. Jiz.                       6  5  0  0  1  14:3    15
3. Tuchlovice                         6  3  2  0  1  12:8    13
4. Nové Strašecí                    6  3  0  1  2  18:10  10
5. Poříčí n. Sáz.                     5  3  0  1  1  10:8    10
6. Beroun                               6  3  0  0  3  12:11    9
7. Lhota                                 6  3  0  0  3  10:10    9
8. Klíčany                              6  2  1  1  2  11:12    9