NATURHOUSE pomáhá obyvatelům Mělnicka v jejich cestě za vysněnou postavou

Podívejte se na tyto úžasné proměny!

I přes situaci, kterou si procházíme, jsme se všichni těšili na Vánoce. Chtěli jsme si užít naše nejvýznamnější svátky v roce tak, jak je máme rádi. Bohužel se k nim tradičně váže extrémní kalorický příjem, přemíra sladkostí a tučných lahůdek, často i alkohol.

Nejde však jen o Vánoce, ale statistiky hovoří i o významném nárůstu obezity a nadváhy již od prvního lockdownu na jaře. K tomu se ještě přičítá, že jsme o svátcích více odpočívali a často se náš energetický výdej omezoval takřka jen na mačkání tlačítek televizního ovladače. Není divu, že mnoho z nás se nestačí divit, jaká čísla mu ukazuje ručička váhy. I proto je právě nyní ideální období na jakýsi nový začátek ve stravování. A vzhledem ke koronavirové siruaci bychom měli posilovat i imunitu.

Dostat se zase zpět na svou původní váhu dokáže pomoci pobočka Naturhouse v Mělníku, která je jednou z 94 poboček Naturhouse v Čechách. Tato nejrozšířenější síť výživových poraden se za léta svého působení stala známou a oblíbenou. Dokáže totiž účinně a trvale pomoci lidem bojujícím nejen s nadváhou, ale i s dalšími výživovými problémy, které mohou mít za následek i zdravotní potíže, např. otoky, zvýšený cholesterol nebo sníženou imunitu. Nadváha ale může přispívat i k rozvoji cukrovky či kardiovaskulárních nemocí. Ukážeme vám čtyři úžasné proměny, které vás jistě přesvědčí, proč Naturhouse důvěřovat.

Konzultace poradí, jak na to

První službou a prvním krokem jsou konzultace, které jsou pro klienty bezplatné. Na nich si klienta na pobočce zváží, projdou si ním motivaci k hubnutí, zkonzultují i zdravotní stav. Před definitivním rozhodnutím, zda se obrátíte na služby Naturhouse, můžete vyzkoušet balíčkovou formu v podobě zakoupeného produktu a stravovacího plánu na tři týdny.

Nejvíce využívanou je však klasická metoda. Při ní absolvujete úvodní konzultaci, spolu s výživovou poradkyní si vyplníte váš dotazník o zdraví, alergiích či chorobách a intolerancích. Společně si projdete jídelníček a vaše dosavadní stravování. Budete zváženi, změřeni a pomocí speciální váhy vám bude zjištěn bazální metabolismus, procento tělesného tuku a vaše BMI.

Stres má vliv na naši váhu

Současné období je pro nás všechny jiné a nové. Čelíme nejistotě a z toho plynoucímu stresu a obavám z budoucnosti. Často se to projeví i na našich nákupech a na tom, co konzumujeme. Mnoho z nás má tendenci kupovat nezdravé potraviny – pečivo, sladké nápoje, trvanlivé potraviny, konzerv, sladkosti i alkohol.

K tomu se přičítá i pracovní stres, často zvýšené nároky na péči o děti a pomoc s jejich výukou, v neposlední řadě starost o naše starší či nemocné příbuzné. Mnozí také začali namísto zdravějšího domácího vaření využívat doručovací služeb rychlého občerstvení, které není zrovna zdravé. Když vše sečteme, tak ani tyto změny životního stylu nám na imunitě nepřidají. A rozhodně nám to nepomůže zbavit se přebytečných kilogramů z r. 2020, které mnoho z nás nabralo i kvůli stresu.

V období chladnějšího počasí s minimem slunečního svitu i vlivem špatných stravovacích návyků můžeme pociťovat únavu i vyčerpanost. Nedostatek energie často vede k přejídání nezdravými a přeslazenými potravinami. To však není řešení. Nadměrná konzumace nám energii nedodá a škodí našemu zdraví, které právě v tomto období nejvíce potřebujeme.

Unikátní proměny klientů Naturhouse

Z celé řady úspěšných klientů vám dále v tomto článku přinášíme několik konkrétních příkladů jedinečných proměn z poslední doby. Představujeme vám paní Barboru a Terezu a pány Jaromíra a Jakuba. Věříme, že vás jejich příběhy zaujmou a budou vás inspirovat.

Barbora (36 let): −31,7 kg

BarboraBarbora je akční dáma, která pracuje jako mluvčí Městského úřadu Mělník. Necítila se dobře a začala hubnout sama, ale pak si uvědomila, že potřebuje vedení. Proto začala chodit do mělnické pobočky Naturhouse, kde se jí ujala výživová poradkyně Kamila Třešňáková. Barbora byla nadšená, že nemusí hladovět a přitom může kreativně připravovat pokrmy, jaké má ráda. A hlavně jí vyhovoval systém Naturhouse, který pomůže i lidem, kteří nemají právě pevnou vůli. Změnil se jí život, shodila 31,7 kg a kupuje si oblečení o 18 velikostí menší!

 

 

 

 

Tereza (26 let) – 19,3 kg

Tereza

Tereza je milá paní učitelka v mateřské škole. Snažila se hubnout sama, ale domácí diety nepomáhaly. Proto se rozhodla vyhledat pobočku Naturhouse v Mělníku. Jídelníček jí velice vyhovoval a líbilo se jí, že nemusela hladovět, naopak, jedla pětkrát denně. Největším překvapením pro ni bylo, že se stravovala pravidelně, netrpěla pocitem hladu, a přitom se jí dařilo se jí hubnout. Také zlepšila pitný režim, přidala tělesnou aktivitu a zařadila vhodné produkty Naturhouse. A výsledek? Shodila skoro 20 kg!

 

 

 

 

Jaromír (53 let): -35 kg

Jaromír

Jaromír potřeboval zhubnout hlavně ze zdravotních důvodů. Trápily jej bolesti kolen a zad a také vysoký krevní tlak. Mrzelo ho to i proto, že dříve aktivně sportoval – a najednou to prostě nešlo. A běhat po doktorech se mu také nechtělo. Moc se mu líbilo, že při dodržování určitých pravidel a při konzumování přípravků Naturhouse si mohl vytvářet jídelníček sám podle svých chutí, protože má rád volnost a je kreativní. Pomáhala mu i motivace, kterou získal z pravidelných konzultací s výživovou poradkyní a velmi ho motivovaly i úspěchy, které se brzy dostavily. Zhubnul úžasných 35 kg, zbavil se zdravotních potíží a dokonce se mu zlepšil tlak! A jak je vidět z fotografie, skutečně omládl.

 

 

 

Jakub (29 let): −11,8 kg

Jakub

Jakub je sympatický mladý muž se smyslem pro humor. Když přišel do Naturhouse Mělník, konstatoval, že chce zhubnout a nechce už vypadat jako vepřová hlava. Změnil jídelníček, zařadil více zeleniny, výrazně zlepšil pitný režim. Velmi mu pomohla – kromě výživové poradkyně Naturhouse – i jeho manželka, která jej velice podporovala, podařilo se překonat i potíže v podobě služebních cest, kdy se režim udržuje hůře. Ale vše se podařilo. Jakub shodil skoro 12 kg, získal sportovní postavu, stal se z něj fešák a vepřové hlavě odzvonilo.

 

 

 

 

 

Uvidíte, že v Naturhouse to půjde i vám!

Věříme, že tento článek a proměny budou motivací i pro vás. Nenechte se odradit, pokud se vám nedaří zbavit se přebytečných kilogramů, ať už těch z loňského roku nebo z minulosti. A nezoufejte ani v případě, že jste sice zhubli, ale původní kilogramy se vám vrátily zase zpátky kvůli působení nechvalně známého jojo efektu.

Jak můžete vidět, poradci Naturhouse pomáhají mnoho klientům, kteří se zde naučí zcela novému způsobu stravování a změní svůj životní styl tak, aby se přebytečné kilogramy znovu neobjevily. A není to žádné utrpení. V Naturhouse rádi pomohou i vám, pokud řešíte svůj problém s nadváhou či

zdravým stravováním. Neváhejte se tedy obrátit na pobočku v Mělníku a domluvit si návštěvu. Více informací a také další příběhy spokojených klientů najde na stránkách pobočky zde.

Kontakt:

Naturhouse Mělník, Palackého 17, tel. 727 933 403, výživová poradkyně Kamila Třešňáková