Robert Fulghum: Opravář osudů

Zveme vás v úterý 31.10. 2017 do Masarykova kulturního domu na LiStOVáNí s Robertem Fulghumem, celá akce začne ve 20:30 hod. LiStOVáNí je akční scénické čtení, které svou netradiční formou seznamuje diváky s vybranými literárními díly současných autorů. Robert Fulghum se vrací zpět do Čech, aby svým čtenářům v rámci projektu představil svou novou knihu, kterou ztvární Věra Hollá a Alan Novotný.

Diváci budou moci zhlédnout i divadelní představení z autorovy knihy Co jsem to proboha udělal. Na závěr proběhne beseda, kterou bude tlumočit herec Jiří Ressler, v rámci besedy si mohou zájemci s autorem popovídat. K prodeji zde bude i jeho nová kniha, kterou si budete moci nechat podepsat. Jeho další tituly budou na místě také k prodeji za zvýhodněnou cenu.

Robert Fulghum je americký spisovatel, filosof, učitel, malíř a zpěvák. Zaujal hlavně knihami fejetonů a krátkými zamyšleními nad problémy běžného života. Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské škole je jeho nejznámější knihou fejetonů, která se hned po svém vydání stala bestsellerem. Fulghum se rád vrací do České republiky na různé knižní veletrhy.

Přijďte si užít večer plný kultury a seznámit se s oblíbeným Robertem Fulghumem. Přejeme vám příjemnou zábavu!

sad