Mělník se zapojil do projektu inCity

Aplikace inCity je moderní nástroj pro život a komunikaci ve městě. Jedním z měst, které ji od nynějška bude využívat, je také Mělník.

Nově vyvíjená a průběžně aktualizovaná podoba aplikace pro WP umožňuje přístup k datům bez nutnosti procházení objemnou strukturou – data lze prohlížet z pohledu místa (záložka poloha), času (záložka datum) nebo lokalizovaná přímo v mapě.

Data lze také zobrazovat v různých vrstvách a filtrovat je. Nové funkcionality a data se v aplikaci objevují postupně tak, jak jsou aktualizovány jednotlivé verze. Díky ní můžeme získat například informace městských úřadů a městských služeb, možnost nahlášení objevených závad ve městě. Má nadále ambice komunikovat s občany i návštěvníky města co nejefektivněji a přinášet další novinky a vylepšení.

V aplikaci, kterou využívá stále větší počet měst i obcí po celé ČR včetně Kralup nad Vltavou, bude nyní i Mělník. Ten po nedávném spuštění facebookového profilu rozšiřuje své komunikační nástroje s veřejností.

Aplikace funguje na platformách Android, iOs a od konce roku také na Windows mobile. Komplexností a jednoduchým ovládáním slouží nejenom návštěvníkům, ale i obyvatelům města. Mohou tak rychle a spolehlivě získat údaje o dění ve městě, jako jsou  kulturní programy či aktuality z radnice včetně spojení na jednotlivé úředníky. Mohou si zde také objednat si výměnu občanského průkazu nebo bezplatně nahlásit závadu nebo poškození veřejného majetku.

red