Mělník se zapojil do projektu inCity

Aplikace inCity je moderní nástroj pro život a komunikaci ve městě. Jedním z měst, které ji od nynějška bude využívat, je také Mělník.

Nově vyvíjená a průběžně aktualizovaná podoba aplikace pro WP umožňuje přístup k datům bez nutnosti procházení objemnou strukturou – data lze prohlížet z pohledu místa (záložka poloha), času (záložka datum) nebo lokalizovaná přímo v mapě.

Data lze také zobrazovat v různých vrstvách a filtrovat je. Nové funkcionality a data se v aplikaci objevují postupně tak, jak jsou aktualizovány jednotlivé verze. Díky ní můžeme získat například informace městských úřadů a městských služeb, možnost nahlášení objevených závad ve městě. Má nadále ambice komunikovat s občany i návštěvníky města co nejefektivněji a přinášet další novinky a vylepšení.

V aplikaci, kterou využívá stále větší počet měst i obcí po celé ČR včetně Kralup nad Vltavou, bude nyní i Mělník. Ten po nedávném spuštění facebookového profilu rozšiřuje své komunikační nástroje s veřejností.

Aplikace funguje na platformách Android, iOs a od konce roku také na Windows mobile. Komplexností a jednoduchým ovládáním slouží nejenom návštěvníkům, ale i obyvatelům města. Mohou tak rychle a spolehlivě získat údaje o dění ve městě, jako jsou  kulturní programy či aktuality z radnice včetně spojení na jednotlivé úředníky. Mohou si zde také objednat si výměnu občanského průkazu nebo bezplatně nahlásit závadu nebo poškození veřejného majetku.

red

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter