FC Mělník, Pšovka i Kly bez bodu

Nováček z Vojkovic vyloupil FC Mělník. Tišice k derby do Nelahozevsi neodjely
Na programu fotbalové I. B třídy byla opět dvě regionální derby, ale nakonec se hrálo jen v Mělníku, kde domácí FC proti nováčkovi z Vojkovic zcela propadl. Vojkovice už v 6. minutě vedly 1:0 a když ve 30. minutě přidaly další gól, optimismus v Mělníku u domácích fanoušků neupadal. Jenže ten se ve druhém poločase rychle rozplynul. Vojkovičtí působili celý zápas fotbalověji a navíc přidali další dvě branky, zatímco FC Mělník nedal ani jednu. Druhé derby v Nelahozevsi se neuskutečnilo. Tišičtí z důvodu zranění řady hráčů nebyli schopni dát dohromady dostatek hráč, aby k utkání mohli vůbec odjet. A tak si Nelahozeves připsal laciné vítězství. Ovšem Lužec, to bylo jiné kafe. Doma hostil béčko Dobrovice, které dokázalo v prvním poločase uhrát bezbrankovou remízu. Ovšem po přestávce nejdříve řádil Kučera, který zaznamenal čistý hattrick a po něm další jeho spoluhráči upravili na konečných 6:0. Lužec se tak dočkal i prvního vítězství doma. Uspěly i Byšice, které doma zatím nevyhrály, ovšem u soupeře bodovaly naplno už podruhé. Tentokrát i se štěstím, když vítězný gól vstřelily minutu před koncem utkání. Naopak se nedařilo rezervě Neratovic. Ta doma proti Dolnobousovskému SK prohrála už poločas 0:2. Ve druhé části sice vstřelila branku, ale mocný tlak k vyrovnání už nevedl.
Výsledky 4. kola I. B třídy skupiny B: Dynamo Nelahozeves – Tišice 3:0 kontumačně, hosté nedali dohromady dostatek hráčů k utkání, FC Mělník – SK Vojkovice 0:4 (0:2) 6. Prachař, 30. Chládek, 66. a 76. Plicka, AFK Eletis Lužec – Dobrovice B 6:0 (0:0) 49., 57. a 60. Kučera, 72. Uher, 75. Lafek, 76. Levý, Benátky n. Jiz. B –  TJ Byšice 0:1 (0:0) 89. Tumbas, FK Neratovice Byškovice B – Dolnobousovský SK 1:2 (0:2) 69. Jína, Holubice – Mnichovohradištský SK 5:2 (3:0), Stará Boleslav – Libčice n. Vlt. 3:6 (2:2).
Body vydolovaly jen Záryby, Pšovka Mělník i Kly padly
Šestý díl fotbalové I. A třídy přinesl body jen Sokolu Záryby a to pouze dva. Na trávníku Lysé nad Labem dokázaly Záryby remizovat 2:2 a druhý bod vydolovaly v penaltovém rozstřelu. Přitom dvakrát musely dohánět vedení domácího celku. Ovšem v penaltách byly úspěšnější, když v šesté sérii domácí Lysá neuspěla, zatímco Záryby ano.
Nováček TJ Kly cestoval k poslední Velimi, která na svém kontě vítězství ještě neměla. Snad i proto se čekalo, že se Kly domů nevrátí s prázdnou. Nakonec se o výsledku 3:2 rozhodlo už v prvním poločase. Velim šla rychle do vedení, vedla 2:0 a 3:1, ale Kly dokázaly ve 37. minutě snížit. Ovšem kýžené vyrovnání ve druhém poločase už nepřišlo, přestože si Kly dokázaly šance vytvořit.
Třetí náš zástupce v soutěži FK Pšovka Mělník se vydal do Kosmonos a dopadl nejhůře. Už v 8. minutě šly Kosmonosy do vedení a do přestávky si vytvořily tříbrankový náskok. Pšovka se nebyla schopna prosadit ani ve druhé části zápasu. Naopak znovu dvakrát inkasovala a domů odjela s debaklem.
Slovan Lysá n. Lab. – TJ Záryby 2:3 po penaltách
Branky:
 17. Brabec, 67. Novák – 61. Vytlačil, 84. Krulich. Rozhodčí: Tylchert. ŽK: Schneiberg, Poborský, Helmich – Rek, Vytlačil, Šašek. Poločas: 1:0. Penalty: 5:6.
FC Velim – TJ Kly 3:2
Branky:
 4. a 26. Novotný, 19. Mihalík (vlastní) – 21. Šmíd, 37. Mihalík. Rozhodčí: Burian. ŽK: Kovařík – Chrdle, Miřatský. Poločas: 3:2.
SK Kosmonosy – FK Pšovka Mělník 5:0
Branky:
 8., 53. a 70. Scheufler, 37. Keszek, 44. Novotný. Rozhodčí: Suchý. ŽK: Scheufler, Žďánský, Podzimek – Grabmüller, Beneš, Šmejkal. Poločas: 3:0.
Ostatní výsledky 6. kola I. A Třídy skupiny B: Vyšehořovice – Uhlířské Janovice 4:0 (3:0), Čelákovice – Český Brod B 4:3 po penaltách (1:1), Pěčice –  Divišov 3:0 (1:0), Luštěnice – Sázava 1:0 (0:0), Mnichovo Hradiště – Poděbrady 0:3 (0:1).
  1. Vyšehořovice                            6  4  1  1  0  16:5    15
2. Pěčice                                        6  4  1  0  1  15:9    14
3. Čelákovice                                6  3  1  1  1   22:12  12
4. Kosmonosy                               6  3  1  0  2   19:11  11
5. Poděbrady                                6  3  1  0  2   12:6    11
6. TJ Záryby                                  6  3  0  1  2   12:13  11
7. Český Brod B                           6  3  0  1  2   12:11  10
8. TJ Kly                                        6  3  0  0  3   11:11    9