Dynamo i Pšovka přivezly body od soupeřů

Všechna tři mužstva z regionu Mělnicka bojovala v předposledním podzimním kole I. A třídy u soupeřů a dvě z nich byla úspěšná.
Nejlépe se dařilo Dynamu Nelahozeves, který byl ve skupině A soupeřem posledních Petrovic, a tak k zápasu nastupoval s jasným cílem. Bodovat a vylepšit si tak ve skupině A svoji pozici. A začal skvěle. Už ve 3. minutě poslal Dynamo do vedení Janovský a ještě do přestávky Krejza zvýšil na 2:0. Dynamo nepolevilo ani po přestávce. Na konečných 3:0 znovu upravil Krejza a vítězství tak Dynamo posunulo na sedmé místo.
Ve skupině B se Pšovka Mělník vydala do Českého Brodu a Záryby do Čáslavy. Na oba týmy čekaly rezervy divizních mužstev. I Pšovka začala skvěle, když už v 7. minutě šla do vedení. Domácí sice do přestávky vyrovnali, ale to bylo od nich vše. Jenže střelecky se už neprosadila ani Pšovka, a tak rozhodoval penaltový rozstřel. V něm měla Pšovka neuvěřitelné štěstí. Sama sice dvakrát chybovala, ale domácí český Brod neproměnil penalty čtyři, a tak si Pšovka připsala i druhý bod. Blízko k bodovému zisku měly v Čáslavi i Záryby. Ty sice nezvládly poločas, prohrály jej 0:3 a vypadalo to na debakl. Jenže v přestávce zřejmě trenér své svěřence polil živou vodou a už v 57. minutě bylo srovnáno na 3:3. Škoda chyby v 86. minutě, kdy Záryby počtvrté inkasovaly a na vyrovnání už bylo málo času.

SKUPINA A
SK Petrovice – Dynamo Nelahozeves 0:3
Branky: 3. Janovský, 28. a 56. Krejza. Rozhodčí: Polák. ŽK: Štenberk, Fořt, Pelikán –  Janovský, Holý, Simon. Poločas: 0:2.

Ostatní výsledky 14. kola: Tochovice – Komárov 0:2 (0:0), Vestec – Velká Dobrá 6:1 (4:0), Jíloviště – Podlesí 0:3 (0:0), Kosoř – Mníšek p. Brdy 3:0 (1:0), Votice –  Cerhovice 1:2 (0:1), Jílové –  Doksy 4:1 (3:1), Průhonice – Klecany 1:5 (1:1).

1. Komárov                                        14  13  1  0  0  50:17  41
2. Kosoř                                             14  11  0  1  2  42:20  34
3. Vestec                                           14  11  0  0  3  46:22  33
4. Klecany                                         14    9  0  0  5  45:27  27
5. Votice                                            14    8  0  0  6  29:22  24
14. Cerhovice                                   14    2  1  3  8  15:31  11
15. Jílové                                          14    2  0  3  9  18:36    9
16. Petrovice                                    14    1  2  2  9  17:43    9

SKUPINA B
Český Brod B – Pšovka Mělník 1:2 po pen.
Branky: 32. Marek – 7. pokorný. Rozhodčí: Pejša. ŽK: Stejskal, Kliment – Dohnal. Poločas: 1:1. Penalty: 1:3.

FK Čáslav B – TJ Záryby 4:3
Branky: 21. a 86. Fuksa, 24. Zoufalý, 43. vlastní – 46. a 57. Soukup, 50. Šašek. Rozhodčí: Klápa. Poločas: 3:0.

Ostatní výsledky 14. kola: Čelákovice – Rejšice 3:1 (0:1), Divišov – Pěčice 5:1 (3:1), Lysá n. Lab. – Vlašim B 0:1 po pen. (0:0), Dolnobousovský SK – Kosmonosy 1:0 (0:0), Luštěnice – Semice 0:1 po pen. (0:0), Mnichovohradištský SK – Úvaly 2:0 (1:0).

1. Vlašim B                                   14  7  4  1  2  31:16  30
2. Lysá n. Lab.                             14  8  2  2  2  33:20  30
3. Kosmonosy                              14  7  3  0  4  25:15  27
4. Divišov                                     14  7  1  3  3  27:20  26
5. Dolnobousovský SK                14  5  4  1  4  22:22  24
6. Čelákovice                              14  6  2  1  5  32:22  23
7. Záryby                                     14  5  4  0  5  32:24  23
8. Mn. Hradiště                           14  5  2  2  5  22:20  21