„Aniby Neřekla“ potěší příznivce hudby i divadla

Mělnické kulturní léto vrcholí. Během víc jak dvou měsíců si místní i návštěvníci města mohli prožít celou řadu akcí. Jednou z nich jsou i komorní koncerty v sadech u Masarykova kulturního domu. Tentokrát se představí umělecká dvojice, jejíž umění hluboko přesahuje hudební oblast. Jsou to Anna Polívková a Jakub Xavier Baro se svým pitoreskním koncertním vystoupením.

Známá herečka Anna Polívková tentokrát pod pseudonymem Anna Poli stále hledá svou identitu coby písničkářka a na základě své profese si na různé druhy zpěvaček s gustem hraje. A především s nadhledem doplňuje svůj pěvecký projev tancem, pantomimou, roztodivnými kostýmy a především herectvím. A jelikož je stále ještě překvapena svým novým zájmem – zpěvem, takže by ještě nedávno ani neřekla, že spolu s Iby Popem představí sveřepou divadelní formou své originální autorské písně zvané „Popůvky“.

Kytarista, zpěvák, skladatel a bubeník Jakub Xavier Baro alias Iby Pop se nezdráhá ji zastínit svým profesionálním zpěvem. Tato kombinace je nečekaně tvůrčí a „Aniby neřekla“ se tím stává plnohodnotným hudebním zážitkem, ale i zábavnou show a příběhem, který se týká každého z nás, protože každý člověk v sobě skrývá nekonečné možnosti. V současné době jsou koncerty hudebně-dramatickou komedií, která se s každým představením dále vyvíjí. Anna jako zpěvačka získává stále větší sebevědomí, ale divadelní projev je její nedílnou součástí a propojení těchto dvou dovedností je uhrančivé.

Na své si tak přijdou milovníci hudby i divadla v úterý 22. srpna od 20. hodiny a po skončení vystoupení si třeba pomyslí: „Anibych neřekl nežli jsem přišel, že to bude tak skvělý…“

mar

Foto: archiv autora