Městské slavnosti v Slaném navodí atmosféru První republiky

V sobotu 26. května, ožije Královské město Slaný 20. ročníkem Městských slavností. V souvislosti s letošním výročím vzniku samostatného Československa se ponesou v duchu První republiky a prvorepublikového cirkusu! Program bude zahájen v 10 hodin slavnostním průvodem, který povede ulicemi Třebízského a Husovou na Masarykovo náměstí. Po přivítání hostů a zahájení slavností vystoupí Orchestr Beta a dále se v programu můžete těšit na komentovanou módní přehlídku ve stylu 30. let, ukázky duelových šavlí, nebo žonglérské a kejklířské představení.

Odpolední hudební program odstartuje energická show Mirky Novak a The Dozen Street, následovat bude rocková klasika Žlutý pes s Ondřejem Hejmou, zlatý hřeb programu v podobě koncertu skupiny Tata Bojs a na závěr slavností se představí Vojta Kotek se skupinou Th!s a jejich řízným rockem!

Slavnosti bude doprovázet jarmark, nebudou chybět stánky s pestrým občerstvením, žonglérský workshop pro děti, dětská scéna v zahradě Městského kina s potulným Cirkusem Bernini, ruční dřevěný kolotoč, Cirkus Berto a Panoptikum pana Vrány!

A tak přijďte si užít atmosféru dávných časů našich dědů a pradědů…

mar