Proti zachraňujícím se Lounům vykřesal zlatý gól Vorasický

Po dvou remízách a jedné porážce se na domácí půdě Neratovice konečně dočkaly tříbodového zisku. Stalo se tak proti zachraňujícím se Lounům, které nakonec Neratovice porazily těsně 1:0, když důležitý gól znamenající tři body zařídil zlatou trefou Vorasický.
Neratovičtí byli během prvního poločasu aktivnějším týmem, vytvořili si i čtyři šance z kategorie gólových, jenže do přestávky se šlo za nerozhodného stavu 0:0. Ten se změnil až v 68. minutě druhého poločasu, když nacvičenou standardku Škarecký ve vápně prodloužil hlavou na zadní tyč, kde byl připraven právě Vorasický a ten se nemýlil. Trenér Neratovic Tomáš Staněk tak mohl být s tříbodovým ziskem spokojený, ne však s efektivitou. Podle něj mělo být utkání rozhodnuto už v prvním poločase.

FK Neratovice Byškovice – FK Louny 1:0
Branky:
68. Vorasický. Rozhodčí: Eibl. ŽK: Ďurinda, Škarecký – Vokurka, Kotlan, Trup, Kurka. Poločas: 0:0.

Ostatní výsledky 28. kola Divize B: Kladno – Souš 0:2 (0:0), Hrobce – Česká Lípa 0:4 (0:2), Rakovník –  Úvaly 3:0 (2:0), Český Brod – Meteor Meteor Praha 1:2 po pen. (1:1), Nový Bor –  Motorlet Praha 1:2 (1:2), Ostrá – Chomutov 3:1 (2:0), Hostouň – Velvary 3:0 (2:0).

1. Velvary                                         28  21  0  4    3  52:20  67
2. Hostouň                                       28  18  1  3    6  55:27  59
3. Motorlet Praha                             28  17  3  2    6  53:31  59
4. Český Brod                                  28  16  2  2    8  61:40  54
5. Kladno                                         28  13  4  2    9  50:36  49
6. Ostrá                                           28  14  1  4    9  50:32  48
7. Souš                                            28  13  3  3    9  60:45  48
8. Neratovice Byškovice              28  13  3  3    9  52:44  48