Mělničtí hokejisté rozdrtili lídra tabulky

Klub Lev Benešov přijel v sobotu do Mělníka jako lídr tabulky letošní krajské ligy mužů. Domácí tak před sebou neměli snadného soupeře.

První dvě minuty utkání odpovídaly papírovým předpokladům neboť hosté se už během prvního střídání pevně usadili v obranném pásmu Mělníka a dostali jej pod velký tlak. Nedokázali však jej využít a při přesilové hře se domácí dostali do vedení. Také druhou přesilovku Junior využil a tři minuty před koncem první třetiny padl již třetí gól do soupeřovy branky

Druhá třetina se nesla v podobném duchu. Mělník hrál aktivně, benešovští si nedokázali vypracovat žádné nebezpečnější akce. Naopak domácí přidali další branku a tak se šlo podruhé do kabin za stavu 4:0.

Poslední část hry začala ve čtyřech hráčích na obou stranách, neboť oba týmy měly z druhé třetiny jednoho vyloučeného hráče. Tato herní situace přinesla čestný úspěch hostujícímu týmu, a bylo to 4:1. Benešov se po první brance začal zvedat, hra nabrala na rychlosti a hrál se atraktivní hokej. Avšak ve 47. minutě se domácím se podařilo skórovat na konečných 5:1.

HC Junior si tak připsal cenné a zcela zasloužené vítězství a na vedoucí dvojici Slaný a Benešov má ztrátu pouhých čtyř bodů. Příští sobotu čeká mělnické hokejisty zápas ve Vlašimi, kde místní Rytíří zaujímají sedmé místo v tabulce.