Z deníků MP v regionu

MĚLNÍK

Byla pod vlivem alkoholu

Ve večerních hodinách požádal MP vedoucí nejmenovaného nákupního střediska o vyslání hlídky. Jak bylo operačnímu MP  jmenovaným dále sděleno, v  prostoru výše uvedené prodejny se nachází jedna ze zaměstnankyň, u níž je podezření. Ta byl hned na první pohled zjevně pod vlivem alkoholu.

Po příjezdu hlídky na místo, byla zaměstnankyně požádána vedoucím směny o  provedení dechové zkoušky. Po provedení orientační dechové zkoušky byla u jmenované zjištěna  hladina alkoholu v dechu ve výši 2,49 promile.

Byl agresivní na své okolí

V podvečer požádal operační OO PČR operačního MP o vysláni hlídky do prostoru ul. Hleďsebská. Jak bylo operačnímu MP dále sděleno, v místě se nacházívelmi agresivní muž. A to z důvodu, že nebere předepsané medikamenty. V  době příjezdu hlídky  na místo určení se již nacházela RZS.

Tento muž je osoba imobilní – pohybuje se za pomocí invalidního vozíku, jak je již uvedeno nebere předepsané medikamenty a na základě těchto skutečností uráží neustále celé své okolí. Po konzultaci s lékařem bylo zjištěno, že muž není v ohrožení života a není potřebný jeho převoz do NsP nebo psychiatrické léčebny.

Zdroj: MP Mělník

NERATOVICE

Kradl v prodejně TESCO

V poledních hodinách bylo na služebnu MP telefonicky oznámeno z prodejny Tesco, že zachytili pachatele krádeže. Po příjezdu hlídky na místo byl pachatel ztotožněn a bylo zjištěno, že se jedná o čtyřiadvacetiletého B. G. z Prahy, který odcizil potraviny v celkové hodnotě 60 Kč.

Vzhledem k tomu, že se nejednalo o osobu zájmovou pro PČR a neměl záznam v centrálním registru přestupků, zůstal přestupek k projednání v kompetenci MP s uloženou pokutou na spodní hranici možné sankce.

Zdroj: MP Neratovice

 

ROUDNICE n. Labem

15. 8. 2017 – ulice Dr. Slavíka, Švagrovského a Komenského – zákaz zastavení od 07:00 hod. do 14:00 hod. – čištění komunikace

18. 8. 2017 – ulice K. Jeřábka, J. Hory a Michálkova – zákaz zastavení od 07:00 hod. do 14:00 hod. – čištění komunikace

Zdroj: MP Roudnice n. L.