Ve Staré Mydlárně to bude opět pořádně znít

První letošní setkání v tomto mělnickém klubu bude pořádně znít. Z Třebíze u města Slaný, která je známá především svým skanzenem zavítají hned dvě kapely, které to tu opět parádně rozpálí. A to v sobotu 5. ledna jako obvykle od 21 hodin.

Po více víc jak roce sem se vrací mladá energická kapela M3TA, jenž vznikala na přelomu let 2008/2009, aby v roce 2012 dostala konečnou podobu a hlavně utvrdila hudební styl. A ten je možno nazvat jako pop-punk s českými texty, jenž se zabývají každodenním životem. Skupinu tvoří kytarista a zpěvák Filip Procházka, baskytarista a zpěvák Radim Křivánek, kytary a rovněž zpěvák David Záruba a za bicími sedí Ondřej Bednár. Zakladatele této hudební formace Ondra a Filip hráli punk-rock s předešlou kapelou – No Soczky, příchodem Radima vznikla kapela KOFE, o rok později přibrala Davida a tak skupina dostala nový, již definitivní, název M3TA (Třetí meta). Od té doby zkouší, skládá a hlavně objíždí kluby a festivaly.

Do mělnické Mydlárny přibrala další kapelu z této obce, která je jí blízká nejenom dle názvu. Skupina Osoba blízká je mladá a talentovaná kapela s vlastní tvorbou a vtipnými texty které jsou rovněž z našeho běžného života. Její tvorba je spíše bigbítová a již nyní má celou řadu skvělých hitů.

A tak skutečně stojí za to přijít a poslechnou si muziku těchto dvou zajímavých kapel.

mar