Po utkání plném zvratů HC Junior přiváží další tři body

Mělničtí hokejisté si v osmém kole Krajské ligy zahráli v Příbrami s tamním HC. Byl to hokej plný neočekávaných zvratů i krásných branek a nakonec výhra 2:5… Junior stále drží třetí příčku v tabulce a vedoucí tým ztrácí čtyři body.

Komentář: http://hcjuniormelnik.cz/match/detail/id/1153

Třetiny: 1:2, 1:2, 0:1

Branky a nahrávky: 8. Svoboda (Arnošt), 36. Dragoun – 4. Vernek (Prejza), 13. Havel T. (Příhoda), 22. Litera, 34. Příhoda, 60. Příhoda (Havel T.)

Vyloučení: 4-2, navíc Hrala (Příbram) 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku, Cafourek (Mělník) 10 minut za vražení na hrazení. Využití: 0-0. V oslabení: 0-0.

Rozhodčí: Hrčka – Lukavský, Větrovský.

Diváci: 140

HC Příbram: Vávra (Froňka) – Erben D., Arnošt, Grubner, Tobolič, Matouš – Pavel, Mácha, Furch, Dragoun, Hlaváč, Pejsar, Svoboda, Beneš, Peterka, Šmejkal, Kadič, Hrala, Flieger, Erben J.

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) – Prejza, Chvátal, Novák, Kubica, Nesládek, Cafourek – Havel T., Příhoda, Šubrt, Fedymycz, Litera, Šícha, Vernek, Kašák, Kratochvíl.

V sobotu 4. listopadu v 17.45 přivítáme mužstvo z Čáslavi a tak věřme, že i tentokrát budou mělničtí hokejisté opět úspěšní.

mar