Regiony, venkovská turistika, kempování a trhy…

Konečně po dlouhém čekání a stálých odkladech se opět v plném rozsahu návštěvníkům otevřou brány Výstaviště v Lysé nad Labem. A to 18. – 21. června! Pořadatelé Polabských farmářských trhů (jarního Zemědělce) a Regionů 2020 zajistili celou řadu vystavovatelů v oborech potravinářství, zahrádkářství, chovatelství a cestovního ruchu.

První výstava po ukončení nouzového stavu je mimořádně aktuální. Jelikož se předpokládá, že mnoho obyvatel bude trávit svojí dovolenou v naší vlasti, tak vystavovatelé na devatenácté společné výstavě měst, obcí, mikroregionů a turistických informačních center pod názvem „Regiony, venkovská turistika a kempování“ představí kulturní a přírodní dědictví jednotlivých regionů a nabídnou širokou nabídku výletů, zážitků, historických památek a zvýhodněné tuzemské pobyty. Například muzea Středočeského kraje zde budou zvát ke zhlédnutí svých stálých i tématických expozic. Návštěvníkům se také představí dva tisíce hradů a zámků a dvanáct památek UNESCO, šestatřicet lázeňských míst, desítky golfových hřišť a nádherné hory. A aby se výlety za poznáním krás naší vlasti vydařily nebude chybět bohatá nabídka správného ubytování – ať už kempu, farmy, penzionu či chatičky..

Pověstnou třešničkou na dortu bude určitě již tradiční Trh exotických i drobných zvířat, potřeb pro chov a krmiv, na který se mohou návštěvníci těšit v sobotu 20. června v hale C. kde přijdou na své zejména chovatelé, kteří si budou moci jak obohatit stav svých svěřenců, tak i koupit svým miláčkům řadu dobrot.

Takže je zde skvělá příležitost jak strávit volné chvíle a popovídat si se spřízněnými dušemi což mnohým v době izolace moc chybělo.

mar