Přehlídka originálních výrobků Ateliér Donát

Mělnická podnikatelka Hana Vozábová je důvěrně známá mezi ženami, které mají rády zajímavé, nevšední či luxusní modely. Její prodejna oděvů a spodního prádla přináší neustále něco nového.

Již několik let organizuje zajímavé akce spojené s módou, líčením a vším tím, co každou ženu baví a těší. První červnovou sobotu se v obchodě na Pražské ulici zavíralo až v pozdních večerních hodinách, konala se módní přehlídka.

Organizační maratón kolem poslední přehlídky je dávno pryč, tak jsme paní Vozábovou vyzpovídali. Jak jste spokojená? Přinesla přehlídka očekávané výsledky? Líbily se nové modely? „S průběhem přehlídky jsem spokojená, byla to už druhá větší akce na nové adrese. Vloni se přehlídka konala 1. července, u příležitosti slavnostního otevření nové prodejny.“

Organizovat přehlídku je náročné po všech stránkách, a proto pomáhají s přípravou i realizací projektu přátelé a sponzoři. Paní Hana přiznává: „Pokud chci, aby všechno klapalo tak, jak je potřeba, nemůže to jeden člověk zvládnout. Především velký dík patří módnímu Ateliéru Donát, který zajistil pro přehlídku všechny modely. Dále poděkování patří salónu Detail Mělník za perfektní účesy a líčení modelek, květinářství Jaroslav a Štěpánka Hobíkovi, za jejich květinovou výzdobu. Součástí přehlídky bylo i pohoštění, které připravili Martin Růzha, Kafe Mělník a vinařství Kraus. Mediálním partnerem byl měsíčník Mělnicko. Za profesionální snímky děkuji Fotoatelieru Mělník.“

Na závěr jsem Haně Vozábové položila dvě důležité otázky.

Kolik hostů na přehlídku přišlo a jaký byl výtěžek?

„Musím s radostí konstatovat, že přehlídky se zúčastnilo více než dvě stovky hostů a na dobrý účel jsme mohli přispět částkou 20 000 Kč,“ s úsměvem uzavírá naše povídání paní Hana.

Nechyběl také mělnický zastupitel JUDr. Kowanda, který si ve svém diáři našel čas, aby alespoň na chvíli přišel přítomné pozdravit.