Pozvání na jarmark do Libiše

Místní spolky společně s obcí Libiš připravují již třetím rokem Libišský jarmark, který se opět uskuteční v sobotu 4. května na Libušině náměstí slavnostním zahájením v 11 hodin. A posléze opět tak budou otevřeny stánky se spoustou dobrých jídel i pití.

Samozřejmě chybět nebude bohatý doprovodný program. K vidění budou včeličky ve skleněném úlu, svůj fortel předvede kovář a určitě se bude líbit i výstava historických fotografií či ručních prací. Velké i malé kluky zaujme předvedení terénních motocyklů či orientální tanečnice s bubeníky. Pro děti jsou připraveny hry a soutěže. Svojí zdatnost předvedou hasiči a zájemci mohou zhlédnout přehlídku dravců o nichž se rovněž mohou dozvědět i mnoho zajímavého. Chybět nebude královský průvod kněžny Libuše a k dobré pohodě přispěje hudební vystoupení skupiny REVIVAL SWING BAND PRAHA.

V kostele sv. Jakuba se zájemci dozví nové informace o stavbě nového chrámu u dosavadního kostela sv.Vojtěcha včetně plánů a ukázky makety tohoto kostela od architekta Zdeňka Fránka. A od 18 hodin se zde uskuteční koncert souboru Ensemble Hillaris Praha.

mar