PAvy opět zamíří do Lhotky u Mělníka

Již po čtrnácté si o víkendu, 6. až 8. července, na lhoteckém hřišti dají sraz obdivovatelé motorek a především jejich populárních přívěsů, zvaných PAvy. Chybět však nebudou ani další typy přívěsných vozíků. Pořadatelé pro účastníky opět připravili tradičně bohatý program. Areál se pro účastníky otevře již v pátek v 15 hodin kdy i započnou různé soutěže a od 19 proběhne koncert známé kapely, jenž na společenských akcích nesmí chybět, Baťa a Kalábůf něžný beat. Následovat bude filmová projekce MOGUL CUP 2017.

V sobotu na všechny čeká je spanilá jízda po Kokořínském údolí, dále netradiční soutěže a jejich vyhodnocení. V 19 hodin vystoupí kapela PURPLE MANIA a po další videoprojekci se uskuteční opět noční koncert skupiny UXB, která zde loni slavila velký úspěch.

A neděle bude ve znamení loučení a odjezdu domů. Samozřejmě pro všechny bude připraveno i bohaté občerstvení v podobě různých dobrot či osvěžujících nápojů. A především opět skvělá atmosféra, kterou dokáží vytvořit lidé, jenž jsou naladění na stejnou strunu.

mar