Mělničtí hokejisté se vrátili bez bodu

Hráči HC Junior se tentokrát vydali na horký led do Příbrami kde na tamní mužstvo měli tříbodový náskok. Bohužel tento zápas se jim vůbec nevydařil a pouze v úvodní třetině dokázali se soupeřem držet krok. Ve střední části utkání se jim nabízely možnosti výsledek korigovat v podobě přesilovek, které však nevyužili ani v poměru 5 na 3. Naopak domácí navýšili skóre o jednu branku. Závěrečná třetina již patřila Příbrami, kdy ještě přidala dva góly. Mělník tak klesl na pátou příčku s již čtyřbodovou ztrátou na druhé Černošice. V sobotu 19. ledna přivítá dalšího těžkého soupeře, Lvi ze Slaného, na které má jednobodový náskok. Takže v tomto důležitém zápase kdy jde o každý bod držme palce.

HC Příbram – HC Junior Mělník 5 : 1

Třetiny: 2:1, 1:0, 2:0

Branky a nahrávky: 2. Rejzek (Erben), 10. Gengel (Mácha, Mikeska), 38. Dragoun (Grubner), 44. Šmejkal (Kadič), 54. Mácha (Gengel) – 17. Šubrt (Prejza)

Vyloučení: 6-4, navíc Matouš (Příbram) 5 min + OK za faul kolenem a T.Havel (Mělník) 10 min za NESP, Využití: 1-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Čáp – Kálal, Karda

Diváci: 154

HC Příbram: Kodad (Froňka) – Matouš, Pouska, Šlemenda, Erben, Grubner, Tobolič, Mácha, Gengel, Mikeska, Svoboda, Beneš, Šmejkal, Rejzek, Kadič, Dragoun Pejsar, Funk

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) – Prejza, Novák, Cicvárek, Kubica, Kulhánek, Krejsa, Vaněk, T.Havel, D.Havel, Šípek, Šubrt, Stinka, Škarohlíd, Heran