Malý „Woodstock“ ve Staré Mydlárně

Janis Joplin. Jimi Hendrix. Co k tomu dodat. Byly to hvězdy legendárního hudební festivalu Woodstock v roce 1969 a obě zemřely v pouhých 27 letech! Avšak jejich písně žijí dál!!! A tak si je připomeneme i v našem mělnickém klubu. S kapelou Martini Van Band, která opět tak přiblíží jejich tvorbu.

Tuto hudební formaci tvoří kytarista a zpěvák Martin Ivan, baskytarista Miroslav Válek a za bicími sedí Michal Daněk. Marin Ivan se narodil v Banské Bystrici a od roku 2002 hraje v pražských jazzových klubech. S Michalem Pavlíčkem spolupracoval v pořadu ČT „Na Kloboučku“. Pak vstoupil do BSP (Ota Balage, Kamil Střihavka, Michal Pavlíček). Dále hrál na turné s první Superstar Anetou Langerovou. Do roku 2006 vystupoval ve formaci Michala Pavlíčka Trio v této sestavě: Michal Pavlíček – kytara, Miloš Meier – bicí a Martin Ivan – basa. Rovněž doprovázel známé hudebníky jako je Lenka Dusilová, Jana Koubková, Matěj Ruppert, Tomáš Hájíček, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Načeva, Vilém Čok, Noid Bárta či Vojtěch Dyk. a vystupuje v kapele Precedens. Momentálně vystupuje v souborech Kamila Střihavky Leadera, triu Michala Pavlíčka, Tango s Mírou Imrichem, B.S.P, a rocková opera v Holešovicích v divadle milénium.

Toto setkání se mělo uskutečnit již 2. dubna, avšak choroby se nevyhýbají ani muzikantům, takže až nyní v sobotu 11. června od 21 hodin si zde opět připomeneme tu éru „zlatých“ šedesátek….

mar