Velká zebra aneb Jakže se to jmenujete?

Ondřej Vetchý, Jaromír Dulava, Martina Hudečková, Jitka Ježková, Kateřina Hrachovcová a další skvělí herci se představí v bláznivé komedii, na kterou se v Neratovicích už loni všichni těšili.

Jedná se o situační komedii s neobvyklou zápletkou. Nestálý Christian nevydrží s žádnou ženou a již dvakrát předstíral vlastní smrt, aby se vyhnul komplikacím s rozchody a nemusel manželkám říci pravdu. Ženy sice zanechal opuštěné, ale zajištěné penězi z životní pojistky. Nyní je ženatý s Gisele, ale po čase na něj padla hrůza a pocítil nepřekonatelnou potřebu utéct. Aby své svědomí alespoň částečně utišil, uzavřel ve prospěch své ženy vysokou životní pojistku a předstíral, že se na rybách utopil.Tento trik úspěšně použil v životě dvakrát a právě se ho chystá zrealizovat potřetí. Jenomže tentokrát mu osud postaví do cesty problém v podobě přítele z dětství, který ho pozná podle náhodné fotografie v novinách a navštíví ho.

Christian, který měl vždy vše dopodrobna naplánováno, musí najednou improvizovat a ke své hrůze se ocitá tváří v tvář se svými „vdovami“ i novou snoubenkou. Podaří se mu tuto nezávidění hodnou situaci zvládnout i potřetí? A tak se kolotoč bláznivých a vtipných situací se nezadržitelně roztáčí…

Hru, jenž měla svou premiéru v březnu 2005 bude možno navštívit v neratovickém Společenském domě ve čtvrtek 19. května od 19 hodin a výše uvedené herecké obsazení napovídá, že se bude skutečně jednat o skvělý umělecký zážitek.

mar