Letní park nabídne skvělou zábavu pro děti

Již tradiční Mělnické kulturní léto je v plném proudu. A tak jako v minulých letech se opět otevírá i Letní park plný zábavy, relaxace, tvoření i vzdělávání pro nejmladší návštěvníky. K posezení jistě přiláká zelený trávník pod stromy i kavárna v originálních funkcionalistických prostorách Masarykova kulturního domu. Letos bude také možno zde využít i knihobudku a tak třeba v trávě si přečíst zajímavou knížku.

Avšak nebude to pouhé posezení. Od 29. července po dva týdny bude zde každý všední den probíhat celá řada workshopů kde pod odborným vedením zkušených lektorů si zájemci budou moci zkusit a třeba se i naučit různé tvůrčí aktivity. K dispozici bude i keramická, textilní či sochařská dílna. Dále tvorba z přírodní kosmetiky, malování na hedvábí a vodní hladinu, batikování či výroba placek a odznaků. A ve čtvrtek 8. srpna si od půl deváté dopoledne mohou děti zacvičit i jógu.

Chybět však nebude ani pohádka. V úterý 6. srpna sem totiž zavítá kocour v botách. Od 16 hodin zde totiž proběhne představení loutkového divadla Buchty a loutky volně na motivy této známé francouzské pohádky Charlese Perraulta.

Neboť. Žili byli tři bratři a tatínek jim nechal dědictví…Nejstarší syn dostal mlýn, prostřední peníze a nejmladší, hm,na toho zbyl jen kocour. Cha chá, jen obyčejný kocour? Ale pozor, on tak docela obyčejný není, on totiž mluví! A dokáže taky ledacos vymyslet a zařídit, třeba princeznu nebo…

Prostě i letošní Letní park u mělnického kulturního domu nabídne spoustu prázdninové zábavy.

mar