Kralupy nad Vltavou připravují další modernizaci krytého bazénu

Kralupy n.V. (Mělnicko) 3. června (ČTK) – V Kralupech nad Vltavou připravují další modernizaci krytého bazénu. Půjde už o třetí etapu, vedení města rozhodlo o zpracování projektu. Termín zahájení prací zatím není určen, informoval ČTK na dotaz mluvčí kralupské radnice Aleš Levý.

Oprava bazénu začala už v roce 2011, v rámci první etapy nechalo město například zateplit budovu včetně střechy. Při druhé etapě v roce 2015 pokračovala obnova modernizací šaten, malého bazénu, vytvořením wellness zóny a rekonstrukcí technologií.

V roce 2017 nechalo město zpracovat stavebně technický průzkum železobetonové konstrukce bazénové vany a dalších částí objektu, které bude třeba modernizovat.“Poslední etapa dále zahrnuje rekonstrukci bazénu pro plavce, rekonstrukci části suterénu, kde je umístěna stávající technologie úpravy vody, rekonstrukci a rozšíření akumulační nádrže a rekonstrukci dětských šaten a přístupové chodby k nim,“ dodal Levý.

Zpracování projektu schválili nedávno zastupitelé, bude stát přes jeden milion korun. Náklady na provedení modernizace budou jasné až po jeho dokončení, bude se jednat minimálně o miliony korun.

sbe sd