Justin Lavash se vrací do mělnického podloubí

Po skvělém zahájení již tradičních letních hudebních setkání Blues před Dírou v podání skupiny Dobré ráno blues se v mělnickém podloubí představí další stálice. Vystoupí zde totiž další hudební osobnost, a to výjimečný anglický kytarista, zpěvák a skladatel Justin Lavash.

Justin se inspiruje styly jako je folk, blues a jazz, které vzájemně míchá a vytváří svoji originalitu a dynamiku. Jeho koncerty tak mají náboj. Na hudební scéně se pohybuje již více než čtvrt století a před lety se usadil v Praze, kde hraje v tamějších předních klubech. Pro svojí virtuózní techniku hry na kytaru patří coby vyhledávaný partner řady osobností tuzemské alternativy jako jsou například Načeva, Lenka Dusilová či Vladimír Merta.

Ačkoli Justin za svou bohatou kariéru nasbíral nejednu zkušenost koncertováním před širokým publikem na různých festivalech, sám preferuje hraní v intimnějších prostorách jako jsou malé sály či kluby. Není proto náhodou, že bývá i častým hostem mělnického klubu Stará Mydlárna či právě před barem Díra.

Takže v pátek 13. července od 21 hodin se naskýtá příležitost si opět poslechnout koncert tohoto fenomenálního muzikanta.

Přesto, že se jedná o „zajímavé datum“, není důvod být pověrčivý a strávit tak další skvělý letní večer.

mar