Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová úřadovala ve Slaném, ukáže se i na Mělníku

Stejně jako při předchozích dvou Hejtmančiných úředních dnech v Kolíně a Rakovníku skončil úspěšně i její dnešní úřední den ve Slaném. Od 11 do 16 hodin se ve zdejším Hotelu Hejtmanský dvůr v salonku Dividýlko věnovala tamním obyvatelům, kteří s ní přišli řešit problémy, ale řada z nich i sdílet zkušenosti a radosti.

Návštěvníci hejtmančiny „mobilní kanceláře“ se zajímali především o otázky související s rekonstrukcí zdejších silnic první a druhé třídy a také infrastruktury, včetně budování a rozšiřování kanalizací. Objevili se i tací, kteří si s hejtmankou Jaroslavou Pokornou Jermanovou (ANO 2011) přišli jen tak popovídat a podpořit ji. To vše v příjemné atmosféře a dobré náladě všech účastníků dnešního setkání.

„V Kolíně a Rakovníku, kde jsem již úřadovala, za mnou přišly desítky lidí. Ve Slaném byla situace obdobná. Potěšilo mě, že dorazili i starostové, například přímo odsud ze Slaného či paní starostka z Odolené Vody. Jejich zájem mne přesvědčil, že moje úřední dny ve středočeských městech mají smysl,“ zhodnotila den hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová a dodala: „Zpětná vazba od občanů je pro mne i naši práci na úřadě velmi cennou a těší mě, když mohu občanům s jejich starostmi či problémy účinně pomoci. Ve svých výjezdech do regionu budu pokračovat“.

Další Hejtmančin úřední den se bude konat ve středu 9. srpna 2017 v Mělníku, v Regionálním muzeu, náměstí Míru 54. „Těším se na setkání s dalšími občany našeho kraje. Přijďte se určitě se mnou podělit o své starosti, ale i radosti. Jste vítáni předem,“ pozvala širokou veřejnost na svůj příští úřední den hejtmanka.