Hejtmanka bude ve středu úřadovat v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi

Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová bude ve středu úřadovat v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi

Setkat se s hejtmankou Jaroslavou Pokornou Jermanovou (ANO 2011) v tváří tvář a řešit s ní své problémy mají již tuto středu příležitost nejenom občané Brandýsa nad Labem – Staré Boleslavi v tamním Arnoldinovském domě, ale i všichni obyvatelé Středočeského kraje, včetně vedení měst a obcí.

Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011) již tradičně, po krátké zimní přestávce, vyjíždí do měst a obcí Středočeského kraje.

„Při svých cestách regionem jsem se přesvědčila, že moje úřední dny v regionu má smysl pořádat. Na setkání v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi se už moc těším a věřím, že občané využijí této možnosti osobního kontaktu,“ říká hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO 2011).

Hejtmanka se postupně vydává úřadovat po celém regionu středních Čech, kde se na klidných místech v centrech měst dá s lidmi nerušeně posedět a popovídat. Většinou jde o kavárny v krajských muzeích, galeriích a v dalších příspěvkových organizacích Středočeského kraje.

Svou „mobilní kancelář“ otevře ve středu 21. března 2018 od 10 do 16 hodin v Arnoldinovském domě na Masarykovo náměstí 97 v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi.