HC Junior Mělník zahájil sezónu vítězstvím

Tento víkend se rozjela rovněž i Krajská liga a mělničtí hokejisté jí zahájili výborně. Na svém ledě v sobotu přivítali mužstva z Rakovníka. Ačkoli Junior postrádal celou řadu hráčů základní sestavy a tak museli „zaskočit“ mladí hráči z juniorky, přesto si se svým soupeřem dokázal poradit. Hned v 76. vteřině hry dokázali otevřít skóre. Hosté sice vyrovnali, avšak další minuty již patřili domácím a třetina skončila 3:1. Ta druhá probíhala jako „na houpačce“, kdy se skóre měnilo na obě strany, ale ta poslední třetina patřila již výhradně domácím. Čtyři góly stvrdily vítězství – 8:4!

První utkání se Mělníku povedlo, 150 přítomných diváků, kteří dali přednost sportu před vinobraním, muselo být s předvedenou hrou spokojeno. A určitě budou moci těšit na první okresní derby. Uskuteční se totiž zápas proti neratovickým Buldokům, které začíná v sobotu 22.9. v 17:30.

A tak držme palce…

HC Mělník – HC Rakovník 8:4

Branky a nahrávky: 2. Kratochvíl (Stinka, A.Janele), 10. A.Janele (P.Litera), 17.Škarohlíd (Heran, P.Litera), 27. Husák (Cicvárek), 49. Husák (Šubrt, Cicvárek), 52. D.Havel (Cicvárek), 53. T.Havel (Cicvárek), 55. Stinka (P.Litera) – 6. Macháček (Kratochvíl), 25. Okegawa (Vyskočil), 25. Kratochvíl (Ambroz), 34. Vlk (Kounovský)

Vyloučení: 8-8, navíc Nosek (Rakovník) 10+OK+TH, využití 5-2, v oslabení 0-0

Rozhodčí: Jecelín – Kotek, Rudolph

Diváci: 150

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) – Prejza, Kapoun, Cicvárek, F.Janele, P.Litera, A.Janele – T.Havel, D.Havel, Šubrt, Škarohlíd, Lenc, D.Litera, Kratochvíl, Husák, Heran

HC Rakovník: Burgr (Pospíšil) – Bětrovec, Mikeš, Petráček, Zuska, Vyskočil, Hulcr, Vlk, Grill, Okegawa, Hegenbart, Ambroz, Nosek, Kounovský, Kratochvíl, Macháček, Nekvinda