Dynamo zachraňovalo tři body proti Vojkovicím až v 90. minutě zápasu

Tři okresní derby, takový byl program šesti týmů z mělnického regionu. A ve všech třech zápasech slavili vítězství domácí.
Toho nejvýraznějšího dosáhla rezerva FK Neratovice Byškovice, která hostila TJ Byšice. Hosté sice ještě v prvním poločase vzdorovali, prohrávali jen 0:2, ovšem po přestávce Neratovice B přidaly další čtyři góly a soupeře tak poslaly domů s půl tuctem branek,
Vítězství s nulou si připsal i Dynamo Nelahozeves, který po boji zdolal Vojkovice 1:0 a udržel tak kontakt s čelem tabulky.
Výhodu domácího prostředí využil i Lužec, který hostil poslední Tišice. A na hřišti to bylo znát. Už v prvním poločase si Lužec vytvořil tříbrankový náskok. Po přestávce se sice Tišice trochu probraly, ovšem stačilo to jen na korekci výsledku na 4:2 pro Lužec.

Výsledky 18.kola I. B třídy skupiny B: Dynamo Nelahozeves – SK Vojkovice 1:0 (0:0) 90. Krejza, FK Neratovice Byškovice B – TJ Byšice 6:0 (2:0) 7., 74. a 77. Ďurinda, 30. Jína, 70. Palanský, 83. Šmejkal, AFK Eletis Lužec – Sokol Tišice 4:2 (3:0) 3. a 29. Levý, 45. Kuchař, 58. Kučaba – 46. Šulc, 62. Lauda, Benátky n. Jiz. B – Libčice 4:1 (2:0), Holubice – Dolnobousovský SK 3:4 (3:3), Stará Boleslav – Dobrovice B 4:2 (2:1).

1. Dolnobousovský SK              17  13  1  0    3  64:24  41
2. Libčice                                    17  12  1  1    3  62:28  39
3. Nelahozeves                        17  12  0  1    4  38:19  37
4. Holubice                                 16    8  2  2    4  43:28  30
5. Dobrovice B                          16    8  0  0    8  39:46  24
6. Lužec n. Vlt.                         17    7  0  1    9  34:43  22
7. Byšice                                   17    5  3  1    8  30:40  22
8. Stará Boleslav                       16    6  1  1    8  36:47  21