Další kolaps Libiše. Neratovice vylepšují své pozice.

Ve fotbalové divizi B zaznamenaly Neratovice už třetí vítězství v řadě. Doma hostily vedoucí Zbuzany a k vítězství jim stačil jediný gól. Naopak Libiš stále pokračuje ve výkonech neodpovídající divizi. Tentokrát doma inkasovala od Hostouně čtyři góly.
Hráči Neratovic nastoupili k utkání odhodláni navázat na předchozí úspěšné výsledky. Na Zbuzany byli dobře připraveni, hvězdy soupeře dokázali uhlídat a sami se několikrát pokusili branku soupeře ohrozit. Neratovičtí byli stále v pohybu, hodně často se nabízeli a v 57. minutě byli za to trefou Brusche odměněni. Tím soupeř znervózněl, hráči se mezi sebou začali hádat, což Neratovicím vyhovovalo. A protože spolehlivě pracovala i obrana, skončil zápas těsným, ale zaslouženým vítězstvím Neratovic, které se k čelu tabulky přiblížily už na rozdíl pouhých dvou bodů.
Po kontumačním vítězství v Ostré, kdy si Libiš připsala první vítězství, se čekalo, že hráči Libiše nastoupí proti soupeři z Hostouně přeci jen s lepší náladou. Jenže opak byl pravdou. Od soupeře z horních pater tabulky Libiš čtyřikrát inkasovala a sama znovu vyšla střelecky naprázdno. Libišští postrádali důraz, vytvářeli příliš mnoho chyb a už ve 24. minutě prohrávali 0:2. Hostouň zvládla i úvod druhého poločasu a když v 70. minutě přidala čtvrtý gól, bylo rozhodnuto. Libiš nebyla schopna odpovědět na aktivitu soupeře ani v posledních dvaceti minutách.

FK Neratovice Byškovice – SK Zbuzany 1:0
Branka: 57. Brusch. Rozhodčí: Radina. ŽK: Dědek, Ďurinda, Duch – Laušman, Víšek, Kejha, Ježdík. ČK: Kejha (Zbuzany). Poločas: 0:0.

Sokol Libiš – Sokol Hostouň 0:4
Branky: 18, Trapp, 24. Vegricht, 55. Lohoyda, 70. Kulhavý. Rozhodčí: Gunitš. ŽK: Očovan, Bíba – Dunderovič. Poločas: 0:2..

Ostatní výsledky 6. kola divize B: Chomutov – Motorlet Praha 1:5 (0:2), Brandýs n. Lab. – Tn Rakovník 6:1 (3:1), Kladno – Nymburk 2:1 (1:0), Ostrov – Ostrá 2:0 (0:0), Most – Souš 0:3 (0:2), Březová – Meteor Praha 0:2 (0:2).

1. Brandýs n. Lab.                           6  4  1  0  1  10:6  14
2. Hostouň                                        6  4  0  0  2  16:7  12
3. Zbuzany                                        6  4  0  0  2  11:2  12
4. Ostrov                                           6  4  0  0  2  10:2  12
5. Motorlet Praha                            6  4  0  0  2  15:9  12
6. Neratovice Byškovice                6  4  0  0  2    9:6  12
7. Kladno                                         6  3  0  2  1    9:7  11
8. Březová                                       6  3  0  0  3    9:7    9