BURZA PRÁCE v Mělníku

Krajská hospodářská komora Střední Čechy vás zve k návštěvě BURZY PRÁCE v Mělníku, která se koná ve úterý dne 20. března 2018 od 10,00 do 16,00 hodin. Místo konání Masarykův kulturní dům (U Sadů 323, Mělník).

Na akci nabídnou firmy z okresů Mělník, Kladno a Praha východ pracovní nabídky v oborech technických, v sociálních službách, chemickém průmyslu, logistice, autodopravě, administrativě, obchodě, zemědělství a v dalších oborech.

Uplatnění mohou najít zájemci o práci s výučním listem, středoškolským vzděláním a také vysokoškoláci. Akce je příležitostí pro budoucí absolventy škol již nyní vyhledat vhodného zaměstnavatele, popřípadě získat praxi v zajímavé firmě. K prezentaci svých studijních oborů jsou přizvány i střední školy z regionu. Příležitost najít práci mají také handicapované osoby a také maminky vracející se do zaměstnání po rodičovské dovolené.

Poradenství pro nezaměstnané a popřípadě pro zájemce o změnu profese zajišťuje Úřad práce Mělník, přičemž je možné získat také informace o nabídce rekvalifikací apod.

Vítáni jsou nejen všichni zájemci o práci z řad nezaměstnaných, absolventi škol, žáci vyšších ročníků základních škol i jejich rodiče, kteří se rozhodují o výběru vhodné střední školy, ale i všichni ti, kteří se chtějí dozvědět o nabídkách firem a nabízených pracovních místech, která jsou v současné době aktuální na trhu práce ve Středočeském kraji.

Zájemci z řad zaměstnavatelů, kteří by chtěli na akci prezentovat svou nabídku, jsou vítáni.

Přihlášení na sizlingova@komora.cz , tel. +420 702 020 489

Vladislava Šizlingová