Nenechte si ujít hudební program mělnického vinobraní 2017

Mělnické vinobraní je především tradicí mladého vína, neobejde se však bez výborné muziky, letošní ročník 2017 vám nabízí širokou škálu žánrů. Přijďte si poslechnout své oblíbené interprety již tento víkend 15.-17.9. 2017 na náměstí Míru na Mělníku, začátek mělnického vinobraní je již ve 14:00.

 

HIP HOP 

Vladimir 518

Páteční večer odstartuje rapper Vladimir 518, legenda české hip hopové scény, člen skupiny PSH, a zakladatel labelu BiggBoss odpálí svou show spolu s DJ Mike Trafik ve 22:15. Přijďte si poslechnout klasiku jako ,,Co bude, až nebude rap?”, nové skladby jako je ,,VICE” nebo ,Krev neni voda” a “udělejte bordel!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reginald

Další dávku hip hopu vám naservíruje mladý mělnický rapper Reginald v sobotu už v 16:00!

 

REGGAE

Fast food orchestra

Skupina Fast food orchestra patří k české reggae a ska špičce. Tato muzika vás stoprocentně rozhýbe a naladí na zbytek večera v pátek v 20:45.

 

POP 

Miro Žbirka

Oblíbený slovenský interpret potěší svými písněmi všechny generace. Legenda česko-slovenské pop music bude vrcholem sobotního večera, a to v 21:00.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ROCK

Ivan Král 

Český hudebník, který se proslavil jako baskytarista skupiny Patti Smith Group, později hrál i s Iggy Popem. Ivan Král ukončí své turné po Čechách zde na mělnickém vinobraní.

Tata Bojs

Na samý závěr mělnického vinobraní vystoupí v neděli v 16:00 populární pražská skupina Tata Bojs. Přijďte je podpořit, užít si trochu alternativnýho rocku a spolu s nimi uzavřít skvělý víkend plný hudby a zábavy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý program mělnického vinobraní 15.-17.9. 2017 naleznete na http://www.vinobranimelnik.cz/program