Až samostatné nájezdy rozhodly

Těžké utkání čekalo mělnické hokejisty, neboť na svém ledě přivítali dosavadního lídra tabulky z Černošic, jenž dosud nepoznal hořkost porážky bez ztráty jediného bodu. Avšak Junior, třebaže v uplynulých dvou kolech vyšel naprázdno, se do soupeře pustil s plnou vervou. Po bezbrankové první třetině v té druhé kdy se soupeř ujal vedení dokázal Mělník nejenom vyrovnat, ale otočit skóre. Závěr zápasu byl však dramatický. Hostům se nejen podařilo vyrovnat a záhy se ujmout dvoubrankového vedení. Junior to však nevzdal, nejenom se mu podařilo snížit, ale dokonce i srovnat. Černošice v závěru měli dokonce dvojnásobnou přesilovku, kterou však nevyužili. Ani v prodloužení nepadla rozhodující branka a tak došlo na samostatné nájezdy. V nich byli sice úspěšnější hosté, avšak lídr tak ztratil první letošní bod.

V neděli 26. října mělničtí odjíždí do Velkých Popovic, kde se od 18 hodin utkají s tamním Slavojem. I zde je čeká těžký zápas, neboť domácí zaujímají druhé místo v tabulce. Takže opět držme palce ať tamní „Kozel“ negativně neovlivní toto utkání.

HC Junior Mělník – HK Černošice 4 : 5 sn

Třetiny: 0:0, 1:2, 2:3 – 0:0 – 1:2

Branky a nahrávky: 35. Janele (Prejza), 37. Janele (T.Havel, Macek), 51. Cicvárek (Janele, Prejza), 53. Macek (Cicvárek) – 28. Hofmeister (Jobek, Staněk), 42. Loskot (Mojžíš), 47. Vladyka (Šalamoun), 48. Šalamoun (Dimitrov), rozhodující nájezd Hofmeister

Vyloučení: 4-8, navíc Litera (Mělník) 10 min OT za NESP, Využití: 2-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Gabriel – Srp, Apatsidis

Diváci: 285

HC Junior Mělník: Škubal (Fiala) – Cicvárek, Prejza, Vaněk, Krejsa, Kubica, Kapoun – Vernek, Fedymycz, Litera, Stinka, Havel, Lenc, Janele, Kratochvíl, Macek, Škarohlíd

Černošice: Frolík (Formánek) – Vokurka, Vladyka, Hofman, Staněk, Frank, Němeček – Mojžíš, Pulkrab, Brejcha, Jobek, Šalamoun, Dimitrov, Krudenc, Hofmeister, Loskot