Zítra se rozhodne o postupu do semifinále PLAY-OFF Krajské ligy Středočeského kraje!!!

Hokejisté HC Junior Mělník po středeční prohře 6:3 na ledě HC Rakovník ukázali, že se nevzádavají bez boje a dnes vyhráli na domácím ledě 4:2. Zítra 5.3.2023 od 17:30 se bude konat rozhodující zápas o postup do semi-finále Play-off  na ledě HC Rakovník.

První gól padl už v 5 minutě zápasu a domácí hokejisté prohrávali 0:1.  Autorem prvního gólu zápasu byl Matěj Kos za asistence Vojtěcha Kovaříka a Filipa Ságnera (0:1). Mělník nenechal dlouho čekat na odpověd a již o 4 minuty později dal vyrovnávací gól David Šubrt za asistence Tomáše Havla a Jana Verneka (1:1).

V druhé třetine vstřelil gól Jan Vernek za asistence Miloslava Cafourka (2:1). Poté dával gól Tomáš Havel za asistence Jana Verneka a Libora Stinky (3:1).

Ve třetí třetině čtyři minuty před koncem skoroval za HC Rakovník Jiří Nekvinda za asistence Vladimíra Macháčka a Pavla Hegenbarta (3:2).  Poslední gól zápasu vsítil do branky soupeře Libor Stinka pouchý 11 vteřin před koncem (4:2).