Ze zastupitelstva města Mělníka odešli dva jeho členové

Dne 9.10. 2017 proběhlo zasedání zastupitelstva města Mělníka. Členové zastupitelstva za hnutí Mé město Petr Limprecht a Kryštof Marounek rezignují k 30.10. 2017. Zde je jejich vyjádření.

Petr Limprecht: ,,Toto je poslední zastupitelstvo, kde se vidíme, protože bych chtěl odstoupit z funkce zastupitele a to i přesto, že jsem byl volen jako třetí nejvolenější. Za ty tři roky jsem měl nějaký cíl, kterého jsem myslím dosáhl, a to hlavně ve sportu. Chtěl bych poděkovat všem úředníkům, hlavně paní Jansové, která mi byla na začátku velkou podporou, chtěl bych poděkovat všem radním, kteří byli a jsou mými přáteli a doufám, že jimi zůstanou. Samozřejmě bych chtěl poděkovat i vám ostatním. Doufám, že jsem své voliče nezklamal. Doufám, že si najdou někoho dalšího, někoho lepšího, kdo bude mít více času, více energie a chuti, možná více nervů a určitě to pro ně bude lepší volba, než jsem byl já. S mým kolegou, kamarádem, blízkým člověkem jsme společně do politiky šli a i spolu odejdeme. Takže vám děkuji a přeji vám hodně štěstí při dalších zastupitelstvech a při dalším rozhodování.”

Kryštof Marounek: ,,Jak už tady bylo zmíněno, k 30.10. 2017 rezignuji na zastupitelstvo a všechny sportovní a kulturní komise, v kterých jsem. Není to jedna příčina, ty puzzle jsem skládal dlouho. Nebudu říkat, že je to 15 nebo 20 důvodů. Panu starostovi jsem oznámil někdy na jaře před létem, že už dál nechci kandidovat. Tím bych mu chtěl poděkovat, že mi dal tu šanci si to vyzkoušet, ale  toto je druh odvětví, kterému já nerozumím a za ty tři roky jsem dostal tolik úderů do zad, jako jsem nedostal za deset let v boxu. Takže děkuji, posílilo mě to hodně, ale abych si mohl nabrat ty zkušenosti, tak proto musím skončit. Dám prostor ostatním, aby si to vyzkoušeli. I ti, co tady dneska hovoří a ti, co jsou i z davu občanů a řeknou si tady ty své “kýble” a pak odejdou, protože je zbytek nezajímá. Mrzí mě, že jsem nedotáhl dvě věci a to je, aby se dotáhla kauza pan Straka, takže to se omlouvám. A pan Chaloupka, to se taky omlouvám. Jsem rád, že se povedly nastartovat technické služby k nějaké činnosti, že už na ně nejsou takové stížnosti, jaké byly. To, že se nám povedlo společně rozvíjet sport na Mělníku za velkého přispění města Mělník, a za to, že ten sport tu jde nahoru. Všem vám děkuji za podporu a jsem rád, že jsem tady s vámi mohl být.”

Oběma zastupitelům přejeme hodně úspěchů v pracovním i soukromém životě, především v jejich sportovních oddílech. Jsme zvědavi, kdo obsadí jejich zastupitelské pozice za Mé město.

sad