Vyrovnané utkání stálo Mělník ztrátu bodu

Junior přivítal na svém ledě hokejisty z Králova Dvora, kterým se letos příliš nedaří a zaujímají dolní část tabulky. Proto se zdálo, že budou lehkým soupeřem, avšak utkání bylo velmi vyrovnané a navíc poznamenané častým vylučováním. Celkem dvacet dvouminutových trestů po deseti na obou stranách zápasu příliš neprospělo. Domácí se sice ujali vedení, avšak ještě v první třetině se hostům podařilo vyrovnat. A to bylo již vše. V dalších třetinách obě mužstva hrála přiliž opatrně což se projevilo v absenci branek i důsledkem zmarněných šancí. Následovalo tak prodloužení kde sice byli domácí aktivnější avšak jejich šance vycházeli naprázdno. Teprve minutu před koncem když hrozily samostatné nájezdy se podařilo Tomáši Havlovi překonat brankaře hostů a mělničtí si zajistili alespoň dva důležité body a posunuli se na třetí místo v tabulce. V sobotu 12. ledna odjíždí Junior do Příbrami kde jej od 17 hodin čeká těžký soupeř na který má náskok pouhých tří bodů a tudíž půjde o hodně, neboť tabulka je velmi vyrovnaná a každý bod se počítá….

HC Junior Mělník – HK Králův Dvůr 2 : 1 pp

Třetiny: 1:1, 0:0, 0:0 – 1:0

Branky a nahrávky: 3. T.Havel (Prejza), 65. T.Havel (Kapoun) – 16. Klimeš (Veber)

Vyloučení: 10 – 10, navíc Sagan (K.D.) 10 min OT za nesportovní chování, Využití: 0-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Doležal – Větrovský, Thuma

Diváci: 350

HC Junior Mělník: Vokurka (Fiala) – Prejza, Kapoun, Kubica, Kulhánek, Krejsa, Arazim, Vaněk, T.Havel, D.Havel, D.Litera, Šubrt, Fedymycz, Stinka, Šícha, Lenc, Husák

HK Králův Dvůr: Krejčí (Pavlů) – Veselý, Klimeš, Žáček, Špaček, Piovarči, Kolenatý, Krásl, Hamada, Mikáska, Veber, Gestberger, Brém, Mahel, Šnaidauf, Sagan, Pánek