Svatební trendy pro příští rok v Liblicích

Svatební rozjímání je projekt, který se v Kongresovém centru AV ČR v Liblicích koná již řadu let. Letos na jednom z našich nejkrásnějších bývalých šlechtických sídlech uskutečnil 16. října.

Návštěvníci si měli možnost přijít pro inspiraci a při této příležitosti si v jeho komnatách prohlédnout svatební a společenské šaty, svatební kytice od firmy Obchod kvítím Bezno, výzdobu stolů a různé dekorační předměty včetně doplňků a šperků.

liblice2

Nadýchanou svatební krásu prezentoval svatební salon InStyle z Mělníka, který také zajišťuje veškerý svatební servis pro snoubence – nabízí k výběru z více než stovkyrůzných druhů šatů (svatebních i společenských) všech velikostí, barev, střihů, také obleky pro muže. Zajistí zásnubní a snubní prsteny, svatební oznámení, kosmetičku, vizážistku a nejrůznější designérskou činnost.

Svou prezentaci zde měl umělecký fotograf. Hudební mistr oslovil přítomné nabídkou hudební produkce, bublinkové party, karaoke, ohňostroje a světelné a laserové show. Zámecká restaurace se prezentovala ukázkami a ochutnávkou svatebních menu, výzdobou stolů, zákusky, svatebními koláči. Největší zájem sklízely několikaposchoďové svatební dorty. A pomyslná třešnička na dortu čekala hosty svatebního rozjímání v odpoledních hodinách – nezapomenutelná a kouzelná byla přehlídka svatebních  společenských šatů, doplňků a prádla firmy InStyle.

Dokonale učesané a nalíčené manekýnky provázel zámeckou přehlídkou opravdový pohádkový princ – role průvodce se totiž ujal herec a moderátor Jan Čenský. A v kouzelném prostředí reprezentačního mramorového sálu odvedl vskutku profesionální práci.

Dana Duchoslavová