Slaný na talíři…

Samozřejmě se nejedná o přesolená jídla. Ale o tu skutečnost, že Královské město Slaný ve spolupráci s CA Stella pořádá 1. Street food festival s názvem „Slaný na talíři“, který bude plný skvělého jídla ale i zábavy pro dospělé i děti. A to tuto sobotu 5. října od 10 až do 18 hodin.

Návštěvníci tak budou noci nakouknout jak do kuchyní celého světa tak i do přítomných food frucků, přívěsů nebo stánků, kde připravují gastro nadšenci ty nejvybranější i nejroztodivnější delikatesy.

Ochutnat tak bude možno belgické hranolky, trhané maso, hmyz na talíři, pizzu v kornoutu, smile waffle, quesadillu, šnečí speciality, los churros, krokodýlí maso, rolovanou zmrzlinu, výběrovou kávu, burgry, sangrii s ovocem, štíry, sandwich s kimchi, pakchoy, kubánský sendvič, jallapenos papričky, Tostadas, kuře s gremolatou, uzenou trhanou kachnu, šnečí kaviár, paellu, piva z malých pivovarů, domácí popcorn, tropické ovoce, srílanské speciality, chilli pasty, vegan jídla, cheddar makaronové koule, pizzaburgry, žabí stehýnka, žebra Bull’s EYE,….. a mnoho dalšího… Celý festival bude moderovat oblíbený moderátor rádia Relax Aleš Švarc, který nejen představí jednotlivé účastníky, ale i bude moderovat řadu gastro soutěží jako například pro odvážlivce soutěž v pojídání chilli papriček a pro milovníky zlatavého moku oblíbené pití piva na čas.

Takže dobrou chuť!!!

mar