Na rychlé góly Chomutova nenašly Neratovice odpověď

V posledních dvou zápasech Neratovice nebodovaly, a tak do Chomutova, který je v tabulce pod Neratovicemi, se jelo s přáním to napravit a přivézt nějaký ten bod.  Zápas začal optimisticky, už v 5. minutě šly Neratovice po dorážce Škareckého do vedení, ale po jeho přiznání, že zahrál rukou  rozhodčí gól odvolal. Přišel následný útok a gól Chomutova, když brankář Malík se nechal Bočkem přehodit – 1:0. Šanci vyrovnat měl Hrdý, ale jeho střelu domácí gólman vyrazil. A pak přišla nešťastná třináctka. Právě v této minutě brankář Malík vyběhl, sestřelil domácího útočníka i spoluhráče Regnara a téměř pět minut se ošetřovalo. Pak přišel pokutový kop, který Boček proměnil a Chomutovu zajistil dvoubrankové vedení, Neratovice se do přestávky už neprobraly.
V přestávce měl trenér trenér Neratovic k hráčům důrazný proslov a ten pomohl. Hra se urovnala, hrálo se bojovněji a bylo to znát. , ale střely Ďurindy, Kokošky i Weinera domácí gólman s vypětím sil vyrazil. Jenže v 76. minutě po střele Neratovic zahrál domácí obránce ve vápně rukou a nařízenou penaltu Ďurinda proměnil. Jenže výsledek 2:1 se už nezměnil. Neuspěl ani  střídající Novák, jehož tutovku domácí brankář zlikvidoval. Neratovice tak zaznamenaly další pád v divizní tabulce.

FC Chomutov – FK Neratovice Byškovice 2:1
Branky:
5. a 18. Boček – 75. Ďurinda. Rozhodčí: Talpáš. ŽK: Boček, Chaloupka, Proll, Gedson – Zelenka. Poločas: 2:0.

Ostatní výsledky 23. kola divize B: Motorlet Praha – Úvaly 1:0 (1:0), Velvary – Tn. Rakovník 1:0 (1:0), Český Brod – Kladno 2:0 (0:0), Souš – Česká Lípa 1:0 (1:0), Meteor Praha – Hrobce 2:1 po pen. (1:1), Louny – Ostrá 2:0 (2:0), Hostouň – Nový Bor 2:0 (1:0).

7. Souš                                            23  11  3  2    7  45:34  41
8. Úvaly                                           23    9  5  2    7  33:30  39
9. FK Neratovice Byškovice        23  11  1  3    8  44:39  38
10. Chomutov                                    23    8  3  4    8  43:38  34
11. Louny                                          23    8  4  1  10  38:36  33
12. Meteor Praha                              23    8  3  1  11  38:39  31
13. Rakovník                                     23    6  1  4  12  27:41  24
14. Česká Lípa                                  23    6  1  1  15  21:49  21
15. Hrobce                                        23    2  1  1  19  19:79    9
16. Nový Bor                                     23    0  0  1  22  11:63    1