Předehrát už na „Václava“ se Neratovicím nevyplatilo

Neratovice si předehrály utkání 8. kola divize B s Chomutovem už ve čtvrtek na „Václava“ a jak se ukázalo, příliš se jim to nevyplatilo. Nakonec se musely spokojit jen s jedním bodem.
Chomutov byl v prvním poločase lepším týmem, dařilo se mu držet míč, zatímco Neratovičtí jej neustále ztráceli. Navíc byli nedůrazní, což se o Chomutovu říci nedalo. Ten si v první půlhodince vytvořil tři gólové šance, ale v 45. minutě proti nepřesnému centru Chaloupky, který skončil v brance, brankář  Švejda neuspěl.
Ve druhém poločase, to už diváci viděli doslova smršť. Domluvu trenéra Staňka si hráči vzali k srdci a už v 53. minutě domácí Hrdý vyrovnal a o tři minuty poslal Škarecký Neratovice do vedení. Chomutovský Boček opět za tři minuty vyrovnal, ale v 60. minutě po faulu na Ďurindu dal Neratovicím naději Kozák, který zajistil z penalty opět vedení. Jenže ani tato šance na tři body nevydržela. Aktivní Boček v týmu hostů už v 60. minutě opět vyrovnal. Neratovičtí si v poslední půlhodině sice vytvořili tlak, ale zápas skončil zbytečným vyloučením Ďurindy a nakonec i remízou. V penaltách Neratovice tentokrát neuspěly, kdy dvě neproměnily a druhý bod si odvezl Chomutov.

FK Neratovice Byškovice – FC Chomutov 3:4 po penaltách
Branky:
 50. Hrdý, 53. Škarecký, 60. Kozák – 45. Chaloupka, 56. a 65. Boček, Rozhodčí: Rais. ŽK: Moravec, Hrdý, Kozák, Škarecký – Chaloupka, Boček, ČK: Ďurinda (Neratovice). Poločas: 0:1. Penalty: :4.

Ostatní výsledky 8. kola divize B: Kladno – Český 3:0 (2:0), Tn Rakovník – Velvary 0:1 (0:0), Hrobce – Meteor Praha 0:6 (0:2), Nový Bor –  Hostouň 0:4 (0:2), Ostrá – Louny 1:2 po penaltách (1:1), Česká Lípa – Souš 2:1 (0:1), Úvaly – Motorlet Praha 2:1 (1:1).

1. FK Neratovice Byškovice            8  6  1  1  0  23:8    21
  2. Hostouň                                       8  6  1  0  1  21:8    20
3. Ostrá                                           8  5  0  2  1  15:7    17
4. Velvary                                        8  5  0  2  1  11:7    17
5. Kladno                                        8  4  2  0  2  13:8    16
6. Český Brod                                 8  5  0  0  3  17:9    15
7. Úvaly                                          8  4  1  0  3  10:12  14
8. Chomutov                                   8  3  1  1  3  16:13  12