Pětigólová smršť zajistila vítězství Mělníka

HC Junior přivítal na svém ledě hokejisty s Velkých Popovic a jelikož hosté zaujímají druhé místo v tabulce a nad mělnickými visela jak vzpomínka na debakl 8:2, tak i dvě porážky za sebou, očekávalo se těžké utkání. Mělník se však do soupeře důrazně opřel, ale Slavoj dobře bránil, takže veškeré šance Junioru zmařil a naopak se ujal vedení. Junioři šli tak do šaten s jednogólovým mankem. Avšak druhá třetina patřila domácím. Hned v úvodu se jim podařilo vyrovnat a o minutu později otočit skóre. Intenzivní hra Mělníka dále pokračovala a na konci třetiny na světelné tabuli zářil výsledek 5:1! V poslední třetině přidali mělničtí ještě jednu branku a teprve v závěru se hostům podařilo zkorigovat výsledek.

V příštím kole Junior v sobotu 2. února od přivítá hokejisty z Kutné Hory, která naopak by měla být jeden z nejslabších týmů soutěže. Takže držme palce aby se mělnickým hokejistům začalo blýskat na lepší časy.

HC Junior – HC Slavoj Velké Popovice 6 : 2

Třetiny: 0:1, 5:0, 1:1

Branky a nahrávky: 23. Litera, 24. Šípek (Macek), 32. Prejza (Lenc, Novotný), 36. Šípek (Prejza), 38. Novotný (Lenc, Prejza), 56. Šubrt (Kapoun, Vernek) – 10. Synáč (Mareček, Vacek), 58. Synáč (Mareček)

Vyloučení: 2-5, Využití: 1-0, V oslabení: 0-0

Rozhodčí: Plášil – Tasch, Pazourek

Diváci: 350

HC Junior Mělník: Šrámek (Srp) – Cicvárek, Prejza, Chvátal, Novotný, Mi.Krejsa, Kubica, Kapoun – Vernek, Šípek, Šubrt, LItera, Fedymycz, Lenc, Stinka, Macek

HC Slavoj Velké Popovice: Lorenc (od 40:00 Jizba) – Vít, Lacek, Kolaja, Černý, Krejčí, Nejedlý, Petráček – Vacek, Maňas, Synáč, Rejna, Freissler, Culka, Medřický, Mareček