Nevim aneb Komediální dialog na vážná témata

Tentokrát ještě taneční sál mělnického Masarykova kulturního domu přivítá další divadelní soubor. Uskuteční se zde představení pražského A studia Rubín.

Komediální dialog na vážné téma. Takový je námět inscenace pod prostým názvem „Nevim“. Její autor a režisér Vojtěch Štěpánek v ní prostřednictvím dvou hlavních a jediných představitelek klade divákovi hodně osobních a nepopulárních otázek. Zpovídá ho ovšem hluboce lidsky a s vtipnou nadsázkou.

Znaky generace současných třicátníků jsou Nevázanost, Nezávislost, Individualita a Svoboda. Ale není to ve skutečnosti Nedospělost a Nepřipravenost? Jak aktuální. A zde se představí dvě třicátnice, avšak různých generací. Kristýna se totiž nachází v kómatu a současná třicátnice Anička je tzv.„zbouchnutá“. Jedna bez druhé svou životní situaci nepochopí, nevyřeší, nepřežije…

Anna Stropnická a Kristýna Leichtová tak divákům nastíní řadu otázek, které přináší současný život a jeho problémy v úterý 26. září od 19 hodin. A není pochyb, že si mnozí na ně budou pokoušet odpovídat i cestou z představení.

mar

Share on Facebook0Tweet about this on Twitter