Mělnický HC Junior opět plně bodoval

Je to fantastické, ale mělničtí hokejisté již potřetí za sebou nasázeli svému soupeři pět gólů a odcházeli z kluziště se štítem. Nejprve to bylo v Kutné Hoře 3:5, posléze rozdrtili doma Rakovník 5:1 a minulou sobotu v Černošcích skončilo skóre 2:5 pro hosty!

Avšak tentokrát to nebylo tak jednoznačné.. První třetina zápasu sice vyšla lépe hostům z Mělníka, kteří od dvanácté minuty hry vedli. Domácí tým však vyrovnal na začátku prostřední třetiny a v půlce zápasu zvýšil na 2:1 pro Černošice. Junior to „rozjel“ jedenáct minut před koncem zápasu. Vyrovnávací gól vstřelil Šícha, vítězný zásah přidal chvíli po něm Macek. Poslední dvě minuty zápasu patřily Havlovi, který dvěma brankami zajistil Mělníku jasnou výhru 5:2!

Tuto sobotu 30.října od 17.30 se na mělnickém stadionu představí HC Slavoj Velké Popovice, jenž bývá nepříjemným soupeřem. A tak držme palce ať mělnická série pokračuje a třeba i ta „pětková“!