V mělnickém klubu opět se rozezní rythm blues i boogie-woogie

Po metalovém nářezu čtyř kapel, jenž však příjemně překvapily a Stará Mydlárna ten nápor vydržela, dojde k malému zklidnění. Návštěvníky klubu totiž čeká bluesový mejdan v provedení muzikantů, kteří jsou příznivcům tohoto žánru již notoricky známí.

Skvělý muzikant, fenomenální pianista a zpěvák Tomáš Homuta je už roky nejen hvězdou republikové bluesové scény, ale rovněž duší hudebního dění a pořadatelem kulturních akcí na Mělníku, kam přivedl řadu skvělých interpretů včetně mnoha zahraničních. Atraktivní festival Taste of…, který založil a jenž se letos uskuteční koncem června již potřetí, představil mělnickým posluchačům nejen hudební delikatesy z kolébky blues New Orleans a ze slunné temperamentní Itálie, ale i tamní gastronomické speciality.

Takže tento pátek, 17. května, se představí v mělnickém klubu společně s dalšími špičkovými muzikanty, jenž tvoří sestavu Tomáš Homuta Trio. Samozřejmě i oni jsou mělnickému publiku dobře známí, neboť hrají na různých kulturních akcích v regionu. Naposledy trio vystoupilo letos v zimě na Swingovém večeru v Masarykově kulturním domě. Kromě Tomáše je to tak skvělá soulová zpěvačka Vlaďka Svobodová a vynikající saxofonista David Fárek.

Vlaďka a Tomáš se spolu střídají na postu hlavního nebo vokálového zpěvu za doprovodu dynamického piana a Davida na saxofon a cajon.

Přijďte si užít parádní bluesový mejdan….

mar