Libiš si vyšlápla na nováčka v Nespekách, prosadil se i Šenkeřík

Po sestupu z divize chtějí hráči Sokola Libiš na minulou sezonu rychle zapomenout a pokusit se v krajském přeboru i brzký návrat do divize. A vykročili za tímto cílem skvěle. K prvnímu utkání krajského přeboru cestovala Libiš k nováčkovi do Nespek a vedla si skvěle. Vítězstvím 3:1 lepší krok do nové sezony udělat nemohla.
Sokol Nespeky – Sokol Libiš 1:3
Branky:
 56. Burian – 36. Šobr, 86. Šenkeřík, 90+1 Zajac. Rozhodčí: Suchý. ŽK: Kukač – Novotný, Malák, Brožek, Očovan, Šobr, Zuskin. Poločas: 0:1.
Domácí začali aktivněji a byli oceněni i brankovou šancí, když domácí Krejza nastřelil břevno branky Sokola Libiš. Ten se rychle probral a v závěru poločasu šel do vedení, když Šobr šikovně přehodil brankáře a míč cestoval do prázdné branky. Těsným vedením tak šla Libiš do přestávky. Po přestávce dostaly Nespeky šanci vyrovnat, když po předchozím faulu ve vápně domácí Burian v 56. minutě proměnil pokutový kop.   Ovšem i zbytek zápasu měla Libiš navrch. Odměna přišla v samotném závěru. Nejdříve v 86. minutě Šenkeřík strhl vedení na stranu Libiše a už v nastaveném čase Zajac pojistil premiérové tři body, které jsou dobrým startem pro návrat do divize.