KOKO RACE 2017 již posedmé

Duatlonový závod, který je u nás známý pod neobvyklým označením KOKO RACE, je za dveřmi. Projekt pro celou rodinu proběhne 27. května u obce Vidim na Kokořínsku. Na start již 7. ročníku se mohou postavit závodníci všech věkových kategorií.

Závod (kolo – běh) povede výjimečnou Chráněnou krajinnou oblastí Kokořínsko a jeho pořadatelé věří v hojnou účast sportovců. Záštitu nad závodem převzal mělnický starosta MVDr. Ctirad Mikeš. Sportovní klání v 11 hodin odpálí duatlon pro dospělé (běh na 9 km a cyklistická trasa v délce 16 km), který mohou podniknout sami či ve štafetě v páru. Možná je také kategorie samostatného běhu.

Ve 14 hodin potom odstartuje dětský běžecký závod Kokořínek. Organizátoři slibují zajímavý doprovodný program pro aktivní dospělé i rodiny s dětmi, v němž se dočkají např. nízkého lanového parku, chůd či skákacích bot pro dospělé a řady dalších disciplín.

Výtěžek akce půjde na pomoc Krizovému centru pro rodinu – nevládní organizaci Cestou necestou. Ta pomáhá ohroženým dětem najít znovu šťastné dětství a domov, zaměřuje se na děti a jejich rodiny z Prahy a Středočeského kraje a poskytuje jim komplexní psychologické, terapeutické a sociální služby. Pokud chcete být při tom a navíc podpořit smysluplný projekt, nenechte si pohyb na čerstvém vzduchu rozhodně ujít.

Více na: www.kokorace.cz, www.facebook.com/kokorace

Lot

koko2 koko3